پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت روز کارمند

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۳ کد خبر : ۱۱ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۵۴
دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی، فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران محترم دانشگاه تبریک گفت.

دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی، فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران محترم دانشگاه تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه

متن این پیام به شرح زیرمی باشد

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب وتجدید میثاق با آرمان های  شهیدان والامقام ، رجایی و باهنر است.

چهارم شهریورماه «روز کارمند» ، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.

بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و سازمان ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت است و در مجموعه دانشگاهی ما نیز مسئولیت سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی به عهده کارمندان پرتلاش است و هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان موفق نیست و به ثمرنخواهد رسید.

 اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان عزیز وهمکاران گرانقدردانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود که در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه همواره در تلاش و تکاپو می باشند ضمن آرزوی سلامت و سعادت امیدوارم درمسیر پیشرفت بیش از پیش دانشگاه و افزایش رضایت گیرندگان محترم خدمات از واحدهای مختلف دانشگاه موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم .

دکتر سید عباس موسوی

رئیس دانشگاه


نظر شما :