افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

کسب رتبه " پویا دو ستاره" در مدیریت عملکرد توسط معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه

۰۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۱۲۷ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۶۵
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر حمید کلالیان مقدم معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از کسب رتبه پویا در مدیریت عملکرد توسط دانشگاه علوم پزشکی شاهرودخبر داد.
کسب رتبه " پویا دو ستاره" در مدیریت عملکرد توسط معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه

دکتر کلالیان مقدم با اعلام این خبر، اظهار کرد :در سی و هفتمین اجلاس معاونین توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور در زنجان با اهدای لوح تقدیر و تندیس از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقدیر شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه افزود :با توجه به چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و ارزیابی های بعمل آمده در این خصوص در سال 96؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه موفق به کسب "رتبه پویا دوستاره در مدیریت عملکرد" شد.

یادآور می‌شود در سی و هفتمین اجلاس معاونین توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از توفیق دانشگاه در کسب رتبه پویا دو ستاره در مدیریت علمکرد تقدیر کرد.

در این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای دکتررضا چمن

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی  درمانی شاهرود

با اهداء سلام وتحیات الهی

نظام مدیریت عملکرد به عنوان فرآیندی که مسیر حرکت سازمان را بر مبنای ارزیابی وضع موجود و تجسم وضع مطلوب، مشخص و رصد می کند ضامن "تداوم بقا" و "پویایی کارآمد" هر سیستمی است.

مایه خوشحالی است، ابراز دارم در چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در معاونت توسعه مدیریت و منابع در سال1396، آن دانشگاه به رتبه "پویا دوستاره" نایل آمده است.

شایسته است از توجه جنابعالی و زحمات معاون محترم توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه و همکاران گرامی ایشان تشکر نمایم، توفیقات بیشتر همگان را در کسب رضای الهی و نیل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواستار باشم.

                                                          دکترسیدعلی صدرالسادات

                                                   معاون توسعه ، مدیریت و منابع 

 

کلید واژه ها: کسب رتبه " پویا دو ستاره"در سی و هفتمین اجلاس معاونین توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشوراهدای لوح تقدیر و تندیس


نظر شما :