۱۷ مرداد "روزخبرنگار" گرامی باد

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بمناسبت روز خبرنگار

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۹ کد : ۱۱۴۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۵۹
دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران وفعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت. متن پیام دکتر چمن به شرح زیرمی باشد:
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بمناسبت روز خبرنگار

بسمه تعالی

" ن والقلم و ما یسطرون"

۱۷مرداد ماه روز خبرنگار فرصتی برای ارج نهادن به تلاش پرچمداران وادی خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است.

دراین دوران که اطلاعات و ارتباطات بسیار بیشتر از گذشته نقش و جایگاه تعیین کننده دارد و بخش عمده ای از رسالت تبیین و ترویج مسولیت پذیری اجتماعی از طریق رسانه ها انجام می شود؛ آنچه حایز اهمیت فراوان است ارایه اطلاعات صحیح به مخاطبان در زمان مناسب می باشد.

خبرنگاران متعهد و دلسوز با رعایت امانت داری متعهدانه روایتگران آگاه و امین زمانه خویش می باشندکه توسعه اجتماعی و ارتقای ابعاد گوناگون سلامت جامعه متاثر ازتلاش های شبانه روزی آنهاست.

روزخبرنگار یادآور حماسه آفرینی خبرنگار شهید محمود صارمی است که بقای حقیقت را به حیات خود ترجیح داد و با خون خود بر اوراق زمانه خبر حق و گزارش حقیقت مداری را به یادگار گذاشت.

 باگرامیداشت یاد همه شهدای حوزه اطلاع رسانی و تبریک فرارسیدن" روز خبرنگار" از تلاش های ارزشمند خبرنگاران و فعالان عرصه خبر در انعکاس اخبار و تلاش صادقانه در ترویج امیدواری و تالیف قلوب و آگاهی بخشی سلامت نگر و سلامت محور تقدیر و تشکر می نمایم.

 دکتر رضا چمن

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود

کلید واژه ها: رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودپیام تبریکروز خبرنگار


( ۱ )

نظر شما :