۲۶شهریور روز فوریت های پزشکی و اورژانس گرامی باد

پیام تبریک معاونت درمان به مناسبت ۲۶ شهریور روز فوریت های پزشکی و اورژانس

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۳ کد : ۱۲۳۶ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۲۹
دکتر شیبانی معاون درمان دانشگاه در پیامی روز ۲۶ شهریور روز فوریت های پزشکی و اورژانس را به همکاران پرتلاش مرکز مدیریت حوادث تبریک گفت. در این پیام آمده است:
پیام تبریک معاونت درمان به مناسبت ۲۶ شهریور روز فوریت های پزشکی و اورژانس

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است(سوره مائده آیه۳۲)

همکاران عزیزفوریتهای پزشکی و اورژانس 115

به حکم آیه شریفه فوق توفیق خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که باریتعالی نصیب بندگان خاص خود می نماید وخوشبختانه هم اکنون این فرصت دراختیارشماست .

گرچه پروسه نجات جان بیماریک کارگروهی علمی وحساب شده است اماازآنجاکهشما تلاشگران عرصه فوریتهای پزشکی در بیشتر مواقع اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید، جایگاه شمادراین روندبسیارمهم ودراغلب مواقع بخصوص درسوانح تعیین کننده وسرنوشت سازاست ومهم آنکه با افزایش روند رو به رشد سوانح ، حوادث و بلایا امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبتهای پیش بیمارستانی احساس می شود .

امروزکه بیش ازچهل سال ازعمرخدمت رسانی اورژانس می گذردارتقائ روزافزون کیفیت خدمات درکنارگسترش حوزه خدمات رسانی هدف مدیران اغلب مجموعه های اورژانس است وقطعابرای ارائه خدمت شایسته به گیرندگان خدمت ، همواره بایدخود را به دانش روز ، مهارتهای فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن بعنوان فرشتگان نجات ، حلاوت نجات جان انسانها را با عمق وجوداحساس نموده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید .

بدینوسیله لازم دانستم ضمن تشکراززحمات ارزنده همه بزرگواران درعرصه فوریتهاواورژانس،فرارسیدن 26 شهریور ماه ، روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115 را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت توفیق ، سعادت و سلامت را برایتان مسالت نمایم.

کلید واژه ها: پیام تبریک معاونت درمان۲۶ شهریور روز فوریت های پزشکی و اورژانس


نظر شما :