به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی۹۸-۱۳۹۷

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۲۳۷ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۳۳
بنا به اعلام معاونت آموزش دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دانشگاه به اطلاع می رساند، ثبت نام در روزهای شنبه ۹۷/۶/۳۱و یکشنبه ۹۷/۷/۱اعلام می گردد.

کلیه پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک مندرج ذیل در روز های اعلام شده به             آدرس: شاهرود-میدان هفتم تیر- ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود- طبقه فوقانی دانشکده پزشکی- اتاق 425 مراجعه نمایند. تلفن تماس 32395005-023

-توجه: عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچ گونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.

 مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-شش قطعه عکس 4 × 3.

2-اصل و کپی شناسنامه ( 2 سری از تمام صفحات).

3-اصل و کپی کارت ملی.

4-اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز می بایست مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ 31/6/97 باشد ارائه نمایند.

5-اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان).

6-اصل و کپی مدرک زبان.

-7موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسوول اداری، و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی.

8-حکم استخدام رسمی قطعی جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی.

9-گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی (اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی).

10-مدرک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، ... . (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ...)

11-از تمامی پذیرفنه شدگان که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع یا سازمان های دیگر نمی باشند (به غیر از پذیرفته شدگان سهمیه مازاد)؛ تعهد محضری اخذ می گردد.

12-گواهی تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان.


( ۱ )

نظر شما :