با محوریت ورزش و تندرستی و تغذیه و تندرستی صورت پذیرفت :

برگزاری نخستین رویداد استارتاپی تندرستی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۰۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶ کد : ۱۳۴۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۳۵
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اولین رویداد استارتاپی تندرستی با دو محور «ورزش و تندرستی» و «تغذیه و تندرستی» دوم لغایت چهارم آبان ۹۷ با ۱۲ ایده برگزیده و با حضور ۸۰ شرکت‌کننده توسط پارک استان و با همکاری مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و صندوق پژوهش و فناوری پارک علم وفناوری برگزار گردید.
برگزاری نخستین رویداد استارتاپی تندرستی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

گفتنی است که شش ایده از دوازده ایده منتخب جهت تشکیل گروه، توسط دانشجویان وپژوهشگران علوم پزشکی شاهرود ارائه گردیده بود و شرکت‌کنندگان ضمن بهره‌مندی از کارگاه های آموزشی، برای راه اندازی یک کسب و کار استارتاپی کسب تجربه نمودند.

دکتر سید ادیب میرممتاز، مشاور معاون وزیر ورزش و جوانان و دکتر سیداحمد سیدی مطلق، کار آفرین برتر کشور از مهمانان ویژه این رویداد بودند

آیین اختتامیه این رویداد استارتاپی  عصر روز جمعه ۴/ ۸/ ۹۷ با حضور رییس محترم پارک علم و فناوری استان، اعضای محترم هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود و فناوران در سالن همایش های پارک استان برگزار شد .

در پایان تیم های کانگور از علوم پزشکی شاهرود، گود فود از دانشگاه صنعتی شاهرود و ساتر از علوم پزشکی شاهرود به عنوان تیم‌های برگزیده این رویداد به ترتیب حایز مقام های اول تا سوم از نگاه داوران شدند.

کلید واژه ها: نخستین رویداد استارتاپی تندرستیپارک علم و فناوریورزش و تندرستیتغذیه و تندرستی


( ۳ )

نظر شما :