باحضور رییس دانشگاه تشکیل گردید:

اولین نشست شورای صنفی جدید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با رییس، معاونین و روسای دانشکده ها

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۴۲۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۲۳
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اولین جلسه شورای صنفی جدید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور اعضای شورای صنفی و نمایندگان دانشجویان و با شرکت دکترچمن رییس دانشگاه، دکترآقایان معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر امامیان معاون پژوهشی و فنآورری، روسای دانشکده ها و مدیران دانشجویی و فرهنگی و تربیت بدنی و روابط عمومی در محل سایت آموزش مجازی دانشگاه در روز دوشنبه پنجم آذرماه تشکیل گردید.

دکتر چمن رییس دانشگاه در این نشست با اشاره به عنصر پویایی و مشارکت دانشجویان گفت: دانشجویان عزیز عضو شورای صنفی می بایست در قالب تعریف شده  مباحث خاص صنفی را طرح و پیگیری نمایند و سایر موضوعات را به سایر گروه ها و تشکل های مرتبط  واگذار نمایند .

مظفری دبیرشورای صنفی دانشجویان با اشاره به جلسه کشوری شوراهای صنفی گفت: در جلسه کشوری دبیران شوراهای صنفی موارد و کمبودهایی مطرح گردید که خوشبختانه آن نواقص در دانشگاه علوم پزشکی بخصوص در زمینه تغذیه و ورزش و امور رفاهی مشاهده نمی شود.

در این نشست که در فضایی صمیمانه برگزار گردید نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی مطالبات و درخواست های خود در حوزه های مختلف را بیان کردند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی شاهروداعضای شورای صنفینمایندگان دانشجویان


( ۱ )

نظر شما :