گامی دیگر در جهت خدمت رسانی به بیماران در بیمارستان امام حسین (ع)

را ه اندازی شیفت عصر بخش پزشکی هسته ای بیمارستان امام حسین (ع)

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۲ کد : ۱۸۶۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۸۰
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شیفت عصر بخش پزشکی هسته ای بیمارستان امام حسین (ع) با همت معاونت درمان دانشگاه راه اندازی شد..
را ه اندازی شیفت عصر بخش پزشکی هسته ای بیمارستان امام حسین (ع)

دکترحسین شیبانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت :با شروع فعالیت شیفت عصر بخش پزشکی هسته ای بیمارستان امام حسین(ع) تا کنون ۲۰۰ بیمار فقط در شیفت عصر پذیرش شده اند که بیش از ۹۰ درصد پذیرش شدگان را بیماران قلبی تشکیل می دهند.

 دکتر شیبانی معاون درمان دانشگاه اظهار داشت : با شروع فعالیت شیفت عصر بخش پزشکی هسته ای لیست انتظار مراجعین به ماکزیمم  یک هفته تا ده روز تقویمی(نه کاری) کاهش یافته است که امیدواریم رضایت مراجعین عزیزرا در پی داشته باشد.

وی همچنین بیان داشت :اسکن هایی که جنبه اورژانس دارند مانند اسکن پرفیوژن ریه کمتر از ۴۸ ساعت انجام و گزارش داده می شود و نیز برای آن دسته از عزیزانی که از راه دور مراجعه می کنند همان روز انجام اسکن یعنی بعد از اینکه اسکن شان انجام شد،جواب اسکن هم به آنها داده می شود تا نیازی به مراجعه مجدد نداشته باشند.

معاون درمان دانشگاه گفت: بیمارانی که بعلت بعد مسافت امکان حضور فیزیکی جهت نوبت گرفتن را ندارند می توانند ضمن تماس تلفنی نسخه پزشک را به نمابر بخش فکس نمایند(شماره تلفکس ۳۲۳۳۴۹۲۷)  و همکاران ما ضمن اعلام تاریخ و نوبت مراجعه ، آمادگی و توصیه های لازم را به بیمار خواهند داد و نیازی به حضور فیزیکی آنان  نیست

شایان ذکر است پیش از این بخش پزشکی هسته ای فقط در یک شیفت فعال بود که باعث طولانی شدن نوبت ها و نارضایتی بیماران و شهروندان را بدنبال داشت.

 

Bottom of Form

 


( ۱ )

نظر شما :