به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

جلسه مدیریت بحران در منطقه کالپوش برگزار شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۹۶۶ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جلسه مدیریت بحران در منطقه کالپوش با حضور دکتر رضاچمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، مدیر کل راه شرق استان و امام جمعه کالپوش و مدیران شهرستانی روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه با هدف بازگشایی جاده قدیمی و ایجاد دسترسی جاده جدید برای امداد رسانی و اعزام اورژانسی موارد در شرایط اضطراری و خدمت رسانی به مردم در منطقه کالپوش برگزارشد .
جلسه مدیریت بحران در منطقه کالپوش برگزار شد

دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این جلسه بخشی از اهم فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی در این ایام در بخش کالپوش را به شرح ذیل بیان  نمود:متوسط تعداد ویزیت پزشکان: ۲۰۰ نفر در شبانه روز و متوسط تعداد ماموریت های اورژانس ۱۱۵ جهت انتقال بیماران، مصدومین و مادران باردار ۶ ماموریت در روز و تعدادماموریت اورژانس هوایی جهت انتقال بیماران، مصدومین و مادران باردار ۴ سورتی پرواز بوده است .

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت :نظارت و کنترل مستمر بهداشت محیط، آب و مواد غذایی و تداوم و تشدید برنامه های روتین مراقبت،واکسیناسیون، بیمار یابی و پیگیر از جمله برنامه در این منطقه بوده است .

وی همچنین بیان داشت  هماهنگی های لازم جهت  ارجاع مادران باردار کالپوش یک هفته قبل از تاریخ تقریبی زایمان به بیمارستان بهار و تامین تسهیلات لازم از دیگر برنامه این دانشگاه بوده است .

 ایشان در این جلسه بر ضرورت استمرار ترکیبی از مجموعه فعالیت های هر سه مرحله؛ قبل، حین و پس از بحران تاکید نمودند.


نظر شما :