پنجمین دوره انتخابات نطام پرستاری شهرستان شاهرود همزمان در سراسر کشور

ثبت نام ۳۳ کاندیدای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاری در شهرستان شاهرود

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۴ کد : ۲۴۶۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۳۲
به گزارش روابط عمومی دانشگاه :دکتر محمود عامری مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از ثبت نام ۳۳ نفر کاندیدای پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری درشهرستان شاهرود خبر داد.
ثبت نام ۳۳ کاندیدای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاری در شهرستان شاهرود

دکتر محمود عامری مدیردرمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اعلام این خبر، گفت: از زمان شروع ثبت نام از کاندیداهای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاری در شهرستان شاهرود تا پایان زمان تعیین شده، تعداد 33 نفر از همکاران گروه های پرستاری به تفکیک 22نفر کارشناس پرستاری، 8 نفر کارشناس ارشد پرستاری ، 2 نفر کارشناس  اتاق عمل  و یک نفر کارشناس هوشبری با مراجعه به هیات اجرایی برای رقابتی سالم و حرفه ای در این انتخابات ثبت نام کردند.

وی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در ۲۱ تیرماه 1398، افزود: ثبت نام از کاندیداهای هیات مدیره از تاریخ 11 اردیبهشت تا پایان وقت اداری ۲۴ اردیبهشت ماه انجام شده است.

مدیر درمان دانشگاه با بیان این که صلاحیت ثبت نام کنندگان در هیات نظارت می بایست تایید شود، اظهار داشت: امیدواریم با شروع زمان تبلیغاتِ کاندیداها، شاهد رقابت انتخاباتی سالم و پرشور باشیم و همکاران گروه های پرستاری با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بتوانند نقش تعیین کننده ای در تشکیل هیات مدیره ای قوی، پویا و فعال را در خدمت رسانی به جامعه شریف پرستاری استان داشته باشند

کلید واژه ها: ثبت نام 33 کاندیدای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاریدانشگاه علوم پزشکی شاهرود


نظر شما :