به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

نوزدهمین دوره آموزش بهورزی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرودآغاز شد

۰۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۶ کد : ۲۶۷ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۸۹
آئین افتتاح نوزدهمین دوره آموزش بهورزی مرکز آموزشی بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود یکم مردادماه سال جاری با حضور دکتر محمد محمدی معاون بهداشتی ،کارشناس مسئول و مدیربهورزی و واحدهای ستادی معاونت بهداشتی،مربیان بهورزی و دانش آموزان و مهارت آموزان این دوره،در محل این مرکز برگزار گردید.

دکتر محمد محمدی  معاون بهداشتی  دانشگاه ضمن خیر مقدم به بهورز جدید الورود گفت شما در آینده همکار ما هستید  و لازم است  فرایند آموزش را از همین ابتدای کار جدی بگیرند،و در راستای نسبت به ارتقاء و افزایش معلومات خودتلاش نمایید بگونه ای که به آخرین علوم و مهارتهای مورد نیاز در حوزه بهورزی دست یابید.

عبدالرضا یوسفی کارشناس مسئول و  مدیر مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی کارکنان سلامت،در ابتدا از دکتر محمدی، مربیان ومسئولین واحدها تشکر وقدردانی کرد،و گفت امروز یکی از رخدادهای مهم و تاثیر گذاردر تربیت و تامین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه سلامت در خانه های بهداشت را شاهد هستیم.

کارشناس مسئول و  مدیر مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی هدف از برگزاری این مراسم  را بیان  نفش تربیت و آموزش دانست و گفت: در  آینده مسئولیت یکی از واحدهای نظام سلامت بر عهده شما  بهورز ان است ، و شما از جایگاه بسیار مهمی برخوردار هستیدلذا مسئولیت بزرگی متوجه ما وشما می باشد.

وی در ادامه از همه دانش آموزان خواست از فرصت بدست آمده،  جهت استفاده از امکانات و بهره گیری از آموزشهای لازم در این زمینه تلاش کنند،و با انگیزه بالا و درونی قدم در این راه بگذارند،چرا که اگر این انگیزه در شما نباشد از ابتدای راه دچار مشکل خواهید شد.

شایان ذکر است : در این دوره ۲۳ جهت تربیت بهورزی نفر پذیرفته شده اند که از این تعداد ۳نفر آنها دارای مدارک فوق دیپلم هستند که بعد از یک دوره شش ماهه، و تعداد ۲۰ نفر دارای دیپلم،که پس از یک دوره دوساله، فارغ التحصیل می شوند.

 

کلید واژه ها: نوزدهمین دوره آموزش بهورزی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرودآغاز شد


۵ رای

نظر شما :