به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

پیام تسلیت وتقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درپی درگذشت نوجوان ورزشکار پیمان رضاشاطری واهدای اعضای وی توسط خانواده آن مرحوم

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۴ کد : ۲۸۶ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۹۴۱
دکترسید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت نوجوان با اخلاق ،ورزشکار و قهرمان کشتی نوجوانان مرحوم پیمان رضاشاطری از اقدام و ایثار ماندگار خانواده گرامی وی بابت اهدای اعضای بدن فرزند عزیزشان و دمیدن روح زندگی به چهار بیمار نیازمند قدردانی نمود. متن پیام تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودبه این خانواده چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ﴿۱۵۵﴾الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ﴿۱۵۶﴾أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَهٌ وَأُولَئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ﴿۱۵۷﴾سوره بقره

قطعاً ما شما را به چیزى از ترس و گرسنگى و کاهش اموال و نفوس و فرزندان مى آزماییم. و تو ـ اى پیامبر ـ به شکیبایان نوید ده همانان که چون پیشامد ناگوارى به آنان برسد مى گویند: ما از آنِ خداییم و به سوى او بازمى گردیم. بر ایشان درودها و رحمتى از پروردگارشان [باد] و در پى آن، رحمتى آنان را فراخواهد گرفت و در نتیجه به سوى حق هدایت خواهند یافت.

خانواده ی ایثارگر و بزرگوار رضاشاطری

خبر اندوه بار درگذشت ناگهانی زنده یاد پیمان رضاشاطری ورزشکار با اخلاق و قهرمان کشتی نوجوانان که در زندگی وحتی مرگ نمونه برجسته کرامت و گذشت بود باعث تاثر وتاسف فراوان شد.

پدرگرامی و مادرمهربان شادروان پیمان رضاشاطری؛ شما با ایثار،از خود گذشتگی ،کرامت،مناعت طبع بی بدیل و عزت نفس بی نظیر با تأسی به کلام الله مجید که: وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا(و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است)به زندگانی سایر انسان ها با عزت و کرامت نگریستید و با وسعت نظر وپهلوان صفت، به چهار بیمار نیازمند حیات تازه ای بخشیدید.

اهدای اعضای فرزند دلبندتان به بیماران نیازمند همچنان که دمیدن روح امید و زندگیِ دوباره درکالبد چهار انسان دیگراست نشان از روح بزرگ و نوع دوستی شما دارد واین خود الگویی کم نظیر از ایثار و نوع دوستی به شمار می رود.

 تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت بر این عمل انسانی، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال،رحمت و آرامش فرزندعزیزتان و استمرار حیات در وجود افراد دیگر را به همراه داشت.مسلماً اقدام شما ونام نیک شادروان پیمان رضاشاطری دراین گنبد دوار به یادگارخواهد ماند و دوام این کار بر جریده هستی ثبت و ضبط خواهد شد.

                        هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق          ثبت است بر جریده هستی دوام ما

اینجانب به رسم وظیفه ازجانب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان امام حسین(ع)شاهرود ضمن عرض تسلیت به شما خانواده ایثارگر ، این اقدام پسندیده را ارج می نهم و از خداوند متعال برای آن مرحوم بهشت جاودان و برای بازماندگان شکیبایی آرزو می نمایم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

                                                                                  دکتر سید عباس موسوی

                                                                          رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

کلید واژه ها: پیام تسلیت وتقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درپی درگذشت نوجوان ورزشکار پیمان رضاشاطری واهدای اعضای وی توسط خانواده آن مرحوم


۶ رای

نظر شما :