معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد:

۴۹۶نفر دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود پذیرفته شده اند

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۱۷۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۰۴۳
به گزارش روابط عمومی دانشگاه :دکتر حمید واحدی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن تبریک فرارسیدن ماه مهر، بهار تعلیم و تربیت به همه اساتید، دانشجویان و کارکنان عزیز به ویژه دانشجویان جدید الورود که برای نخستین بار به محیط دانشگاه گام نهاده اند بیان داشت : ۴۹۶ نفردانشجو در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸در مقاطع دستیار تخصصی-(Ph.D)-کارشناسی ارشد-دکتری پزشکی و کارشناسی پذیرفته شده اند .
۴۹۶نفر دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود پذیرفته شده اند

دکتر واحدی افزود : با اشاره به پذیرفته شدن ۴۴۶ نفر دانشجوامسال در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، اظهار داشت: از این تعداد ۳۱۹ دانشجو در نیم سال نخست و ۱۲۷ نفر نیز در نیم سال دوم به تحصیل مشغول می شوند.

وی ضمن تشریح این آمار به تفکیک دانشکده ها، یادآور شد: دانشکده های پزشکی و پرستاری، مامایی هریک ۱۱۰ دانشجو، دانشکده پیراپزشکی ۱۳۸ دانشجو و دانشکده بهداشت ۸۸ دانشجوی جدید خواهند داشت.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه امسال برای نخستین باررشته فناوری اطلاعات سلامت در مقطع کارشناسی در این دانشگاه راه اندازی شده، افزود: از سوی دیگر پذیرش دانشجوی مامایی درنیم سال دوم و نیز کاردانی فوریت های پزشکی از دفترچه انتخاب رشته کنکور حذف شده است.

دکتر واحدی اضافه کرد: همچنین ۳۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد رشته های نانوفناوری پزشکی، زیست فناوری پزشکی، پرستاری مراقبت های ویژه، پرستاری سالمندی، مشاوره در مامایی و اپیدمیولوژی و ۹ نفر در مقطع دکتری تخصصی(Ph.D)رشته های بهداشت باروری، مطالعات اعتیاد و مهندسی بافت و ۵ نفر در مقطع دستیار تخصصی در رشته های بیماری های داخلی و طب اورژانس پذیرفته شدند.

کلید واژه ها: پذیرفته بهار تعلیم و تربیت دانشجویان جدید الورود معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۴ )

نظر شما :