به ریاست دکتر چمن برگزار گردید:

اولین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود پس از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه برگزار گردید.

۱۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۲ کد : ۴۷۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۲۴۵
به گزارش روابط عمومی دانشگاه :برگزاری اولین جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به ریاست دکتر رضا چمن سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود صبح روز شنبه ۱۵ مهرماه با حضور معاونین دانشگاه و سایراعضای هیات رئیسه و روسای بیمارستانها در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزارگردید.
اولین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود پس از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه  برگزار گردید.

در این جلسه دکتر چمن با اشاره  مختصر به آنچه حضور مجدد در شاهرود و این بار در سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را موجب گردید اظهار داشت :آنچه بیش از هر عاملی در پذیرش مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای این جانب تعیین کننده بود تعلق خاطربه مردم بزرگوار و قدر شناس این خطه و لطف محبت دیرینه مسئولین و  معتمدین  محترم این شهر و کارکنان نجیب و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بوده است .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته و دستاوردهای دانشگاه در زمان مدیریت های قبلی گفت : رسم ادب و قدرشناسی حکم می کند که یادی کنم ازجناب آقای دکتر شریعتی که بدون شک وضعیت  فعلی دانشگاه مرهون اقدامات اساسی وزیر بنایی درزمان ریاست ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بوده است .

دکتر چمن با تقدیراز تلاشهای آقای دکتر اعرابی در دوره تصدی ریاست این دانشگاه در توصیف آقای دکتر سید عباس موسوی افزود:ایشان یکی از صاحبنظران وفردی خوش فکر به شمار می آید و ما تاثیر اقدامات شایسته ایشان درسطوح ملی و منطقه ای را شاهدیم که دراجرای بهینه  طرح تحول سلامت هم از موفق ترین روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده است .

سرپرست دانشگاه با بیان اهداف و انتظارات اظهار داشت : اولین و مهمترین  انتظار اینجانب از همکاران ستادی تهیه وتدوین و اجرای برنامه عملیاتی و همچنین نظارت و پایش مستمر و شاخص محور می باشد چرا که این امر از یک طرف بیانگر میزان تلاش و تحقق اهداف و برنامه ها واز طرف دیگر پشتوانه ادامه ویا اصلاح برنامه ها خواهد بود.

دکتر رضا چمن با تاکید بر نقش و جایگاه منابع انسانی و کارکنان دانشگاه بیان داشت: وجود کارکنان با انگیزه و توانمند دردانشگاه علوم پزشکی شاهرود مهمترین مزیت رقابتی و سرمایه سازمانی ما محسوب می گردد و لذا تکریم و پاسخگویی به نیازهای کارکنان و تامین منابع و اعتبارات لازم دراین خصوص از اولویتهای اساسی دانشگاه می باشد .

شایان ذکر است :دراین جلسه اعضای هیات رئیسه ،معاونین و مدیران ستادی  با ابراز خرسندی و عرض تبریک انتصاب آقای دکتر چمن به سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به اختصار گزارشی از چالشها و برنامه های در حال اجرا در واحدهای تحت پوشش ارائه نمودند.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی شاهروددکتر چمنهیات رئیسهاولین


۱۳ رای

نظر شما :