به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

سرپرست جدید معاونت درمان دانشگاه منصوب گردید .

۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۲ کد : ۵۴۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۴۹۵
طی مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود،با قدردانی از دکتر تورج اسدی معاون سابق درمان دکتر حسین شیبانی به سمت سرپرست جدید معاونت درمان دانشگاه منصوب گردید.
سرپرست جدید معاونت درمان دانشگاه منصوب گردید .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این مراسم در روز شنبه 20 آبان ماه سال جاری با حضور دکتر رضا چمن رییس دانشگاه ، حجت الاسلام و المسلمین حسین پور مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ،هیات رئیسه ،اعضای هیات علمی ، مدیران و کارکنان حوزه های مختلف دانشگاه در سالن سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.
دکتر چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این مراسم حوزه درمان را پرچالش دانست و بیان داشت  : ما بعنوان متولیان نظام سلامت می بایست  در راستای رفع این چالشها چاره اندیشی کنیم و باید با کلیه ذینفعان همفکری، همکاری و تعامل سازنده داشته باشیم.
دکتر چمن با تشریح روند طرح تحول سلامت به بیان راهکارهای مناسب جهت استمرار و توسعه این طرح پرداخت و  گفت :  در شرایط کنونی یکی از  بحث های مهم، مدیریت تقاضا است  و ما باید بین نیاز و تقاضا تفاوت قائل باشیم و بخصوص در ارایه خدمات درمانی باید به نیازهای واقعی توجه نمود  ودر عین حال از ایجاد و گسترش تقاضا های القایی اجتناب کرد.
رییس دانشگاه در ادامه افزود:  در چنین شرایطی بایستی با رعایت مؤلفه های مربوط به عدالت، اثربخشی، نظام سطح بندی و اقتصاد سلامت درمان را مدیریت کرد.
دکتر چمن  ضمن قدردانی از زحمات دکتر تورج اسدی  در طول تصدی معاونت درمان دانشگاه  و تشکر از قبول مسئولیت دکتر حسین شیبانی گفت : آقای دکتر اسدی شخصیت توانمند و فرهیخته ای هستند و از خصوصیات اصلی ایشان داشتن اخلاق حسنه و سعه صدر است که موفق شدند با تعامل بسیار خوب با حوزه های مختلف اقدامات خوبی را انجام دهند و دکتر شیبانی نیز از متخصصین علاقمند و مسولیت پذیر و دارای تجارب ارزنده در مدیریت سلامت می باشند و انتظار ما این است که برنامه های حوزه درمان با همکاری و مشارکت کلیه همکاران و ذینفعان با توفیق بیش از پیش تداوم یابد.
شایان ذکر است: دراین مراسم حکم انتصاب دکترحسین شیبانی  متخصص قلب بعنوان سرپرست معاونت درمان توسط رییس دانشگاه اعطا گردیدو همچنین در پایان  با اهداء لوح های تقدیر و هدایا از زحمات دکتر اسدی قدردانی به عمل آمد .

کلید واژه ها: سرپرست جدید معاونت درمانمنصوب


۱۰ رای

نظر شما :