به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اولین نشست هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با رییس دانشگاه علوم پزشکی

۲۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶ کد : ۶۵۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۴۵
جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود دکتر رضاچمن دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۲۷ آذرماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
اولین نشست هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با رییس دانشگاه علوم پزشکی

در این جلسه دکترچمن ضمن تشکر از اقدامات بعمل آمده توسط مجمع خیرین سلامت برهمکاری و تعامل  مجمع خیرین سلامت با دانشگاه تاکید و از پیگیری وخدمات ارزنده مجمع خیرین سلامت تقدیر نمود.

دکتر چمن با اشاره به لزوم مشارکت خیرین سلامت در رفع نیازهای حوزه سلامت باتوجه به وضعیت موجود بیان داشت: بخش مهمی از نیازمندی هاو مشکلات فعلی ما مربوط به مطالبات بیشترین هزینه سازمانی ما مربوط به هزینه های پرسنلی است که شامل تامین و بکار گیری و پرداختی به کارکنان به منظور جبران خدمت ایشان می باشد که این بخش بالاترین هزینه را به خود اختصاص می دهد.

رییس دانشگاه علوم مپزشکی تصریح کرد بعد از نیروی انسانی تامین تجهیزات بخصوص در حوزه درمان رتبه دوم هزینه های بخش سلامت را شامل می شود و در رتبه سوم ساخت واحداث پروژه ها قرار دارد که با توجه به بحران مالی و معوقه های کارکنان و پزشکان قطعا اولویت ما بجای پروژ ه ها متوجه نیروی انسانی خواهد بود.

دکتر چمن گفت : عدم وجود جبران اعتبار و منافع مالی جهت جبران خدمت و پرداختی کارکنان گاها مانع از اعمال فرآیند های مدیریتی در حوزه های پایش نظارت اجرای سیستم تشویق اجرای سیستم و تنبیه خواهد شد.

دکتر چمن با اشاره به وضعیت بودجه ها در بحث عمرانی گفت با توجه به شرایط موجود کمک خیرین جهت اجرای پروژه ها بخصوص پروژه اورژانس بیمارستان امام  حسین (ع) و پلی کلینیک تخصصی دانشگاه ضروری و تعیین کننده می باشد.

وی گفت اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) که سالانه حدود ۳۷۰ هزار مراجعه کننده دارد از نظر فضا و امکانات در این ۸ سال توسعه و گسترش متناسب با نیازهای مردم و تعداد مراجعین پیدا نکرده است ولازم است پروژه جدید اورژانس با کمک خیرین سلامت سریعتر به مرحله بهره برداری برسد.

کلید واژه ها: اولین نشست هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود۲۷ آذرماه در دفتر ریاست


نظر شما :