در نشست خبری رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت دهه فجر:

هدف ما در حوزه بهداشت ودرمان ارتقای کیفی خدمات است.

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۰ کد : ۷۷۲ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۵۶
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتررضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نشست خبری که روز یکشنبه ۱۵بهمن ماه با اصحاب رسانه برگزار شد انتظار خود ازحوزه بهداشت ودرمان در واحدهای ارایه دهنده خدمت را ارتقاء و توسعه کیفی خدمات اعلام کرد.
هدف ما در حوزه بهداشت ودرمان ارتقای کیفی خدمات است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به توسعه فیزیکی و تکمیل واحدهای بهداشتی درمانی طبق طرح گسترش و اجرای پروژهای متعدد در شهرستان های شاهرود و میامی گفت: یکی ازاولویت های ما تکمیل و بهره برداری از پروژه بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود و شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان میامی می باشد .

دکتر چمن در ادامه افزود: سرانه واحدهای بهداشتی ، درمانی در این دانشگاه بالاتر از متوسط کشور است بهمین دلیل توسعه و ارتقای کیفی خدمات در حوزه بهداشت ودرمان مورد انتظار و از اهداف اصلی ما می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به رسالت دانشگاه براساس تکلیف هیات امنا جهت حرکت به سمت بین المللی شدن افزود: با وجود توفیقات چشمگیر درحوزه های آموزش و پژوهش نیازمند توسعه کمی و کیفی در این بخش ها می باشیم .

کلید واژه ها: نشست خبریدکتر چمناصحاب رسانهبه مناسبت دهه فجررئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودهدف ما در حوزه بهداشت ودرمان ارتقای کیفی خدمات است.


۱ رای

نظر شما :