اطلاعیه برگزاری مرحله دوم آزمون Ph.D (مصاحبه) سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۸ کد خبر : ۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۳۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه وبنا به اعلام معاونت آموزشی -مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن تبریک و خیر مقدم به داوطلبان راه یافته به مرحله دوم آزمون دکترای تخصصی (Ph.D) به اطلاع می رساند:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه وبنا به اعلام معاونت آموزشی -مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن تبریک و خیر مقدم به داوطلبان راه یافته به مرحله دوم آزمون دکترای تخصصی (Ph.D) به اطلاع می رساند:

 

آزمون مصاحبه MMI(Multiple Mini Interviews) روز شنبه مورخ 1395/06/13از ساعت 8 صبح در مرکز صلاحیت بالینی دانشگاه واقع در طبقه دوم مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) برگزار می گردد.این مصاحبه صلاحیت‌های متقاضیان تحصیل در دوره های آموزشی دکتری تخصصی را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد. زمان اختصاص یافته برای هر ایستگاه 10 دقیقه می‌باشد.

این مصاحبه صلاحیت‌های متقاضیان تحصیل در دوره های آموزشی دکتری تخصصی را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد. زمان اختصاص یافته برای هر ایستگاه 10 دقیقه می‌باشد.

این آزمون (مصاحبه) شامل 6 ایستگاه می باشد.

ایستگاه شماره 1

میزان تسلط داوطلب بر پایان نامه و مقاله مستخرج از آن

در این ایستگاه داوطلب بایستی در مورد پایان نامه  آخرین مقطع تحصیلی  متناسب با رشته مورد پذیرش  و مقاله  مستخرج از آن  به سوالات مطرح شده پاسخ دهد. (به همراه داشتن یک نسخه اصل از پایان نامه الزامی است).

ایستگاه شماره 2:

ارائه شفاهی مطالب علمی"Scientific Presentation "

در این داوطلب چند موضوع مرتبط با رشته امتحانی پیشنهاد می شود. که یکی از این موضوعات را انتخاب کرده و سخنرانی کوتاهی برای مخاطبان در نظر گرفته شده، ارائه می دهد. پس از انتخاب موضوع داوطلب به مدت 5 دقیقه فرصت دارد موضوع منتخب را آماده سازی نموده و با اشاره ممتحنین مطالب خود را به مدت 3 دقیقه بدون استفاده از تکنولوژی خاصی و صرفا بصورت گفتاری برای مخاطبین مورد نظر بیان نماید.

ایستگاه شماره 3

جستجوی منابع علمی

در این ایستگاه ممتحنین چند موضوع مرتبط با رشته مورد پذیرش را برای جستجو در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

ایستگاه شماره 4

توانمندی های تخصصی رشته

ایستگاه شماره 5:

اختصاصی زبان انگلیسی

ایستگاه شماره 6:

بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی

*توجه: علاوه بر مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی که هر یک از داوطلبان قبلا در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بارگذاری نموده اند؛ آخرین تغییرات و مستندات جدید و نسخه اصل کلیه مستندات بارگذاری شده/جدید در روز آزمون (مصاحبه) را به همراه داشته باشید. (به همراه داشتن اصل کلیه مستندات جهت تطبیق مدارک الزامی می باشد).

 

جهت راهنمایی لازم به داوطلبان عزیز، اطلاعات ذیل ارایه می گردد:

1-زمان برگزاری آزمون: روز شنبه مورخ 13/06/95 از ساعت 8 صبح الی 16. 

2-محل برگزاری آزمون: مرکز صلاحیت بالینی دانشگاه واقع در طبقه دوم مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع).

3-زمان حضور: حضور داوطلبان راس ساعت 8 صبح جهت برگزاری جلسه توجیهی و نوبت بندی مصاحبه الزامی است.

4-به همراه داشتن نسخه اصل کلیه مدارک: متقاضیان محترم می بایست علاوه بر بارگذاری مستندات مربوط به فعالیت های آموزشی و پژوهشی در سامانه Sanjeshp.ir  اصل مدارک و سوابق را به صورت دسته بندی شده در دو حوزه فعالیت های آموزشی و پژوهشی در روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشند تا به ایستگاه های مربوطه ارایه نمایند.

5-مدت زمان برگزاری: فرآیند آزمون حدود 8 ساعت در نظر گرفته شده است که از ساعت 8 صبح لغایت 16 ادامه خواهد داشت. لذا ضرورت دارد متقاضیان تمهیدات لازم را برای حضور و رفت و آمد در نظر بگیرند.

6-لازم است داوطلبان جهت مصاحبه کارت شناسایی معتبر و کارت ورود به جلسه را همراه داشته باشند.

7-انجام مصاحبه داوطلبان با رعایت ترتیب تصادفی می باشد.

8-داوطلبان محترم قبل از آغاز مصاحبه به مکان انتظار هدایت خواهند شد به نحوی که بین داوطلبان مصاحبه شده با افراد در انتظار ارتباطی برقرار نشود.

9-از به همراه داشتن وسایل الکترونیک اعم از موبایل، ساعت هوشمند، لب تاپ و ... جدا خوداری نموده و در صورت همراه داشتن آن را به مسوول مربوطه تحویل نمایید.

10-جهت ارتقاء فرآیند مصاحبه در انتهای زمان آزمون فرم رضایت سنجی را تکمیل نموده و قبل از خروج از سالن به کارشناس ذیربط تحویل نمایید.

11-لازم به ذکر است کلیه داوطلبانی که مصاحبه آنان به اتمام رسیده است ملزم به ترک محل می باشند.

12-چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش مشخص گردد که داوطلب مدرک یا مدارکی غیر واقعی و یا جعلی که منجر به کسب امتیاز گردیده است، ارائه نموده طبق ضوابط و مقررات اقدام خواهد شد.

13-چنانچه داوطلب مستندات یا مقاله را بعد از فرصت بارگذاری سوابق در سایت دریافت نموده می تواند در روز مصاحبه آن را به مسوولان برگزاری ارائه نماید.

14-داوطلبان اطلاعات بارگزاری شده در سایت سنجش را در CD ذخیره کرده و در روز مصاحبه همراه داشته باشند تا در صورت نیاز به مسوولان برگزاری ارائه نمایند.

15-تاخیر/ غیبت/ عدم شرکت داطلبان در آزمون مرحله ی دوم مصاحبه به هر دلیل به منزله انصراف بوده و انجام مصاحبه مجدد برای داوطلب امکان پذیر نیست.

 

 

جد


۱ رای

نظر شما :