باانتصاب رییس اداره امور بین الملل دانشگاه صورت گرفت ؛

گام بلند دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بین المللی سازی

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰ کد : ۹۷۶ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۰۰۱
به گزارش روابط عمومی طی حکمی ازسوی دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دکتر حمید نام آور به سمت رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه منصوب شد.
گام بلند دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بین المللی سازی

دکتر چمن در مراسم معارفه رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه با اشاره به ماموریت دانشگاه و تاکید بر توسعه ارتباطات بین المللی در حوزه علوم پزشکی استفاده از ظرفیت های بین المللی در این راستا را مهم و حیاتی برشمرد و انتصاب رئیس اداره امور بین الملل راگامی بلند در مسیر بین المللی سازی دانشگاه عنوان نمود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین خواستار تدوین برنامه عملیاتی دراین حوزه و همکاری کلیه بخش های دانشگاه در پیشبرد برنامه های اداره امور بین الملل گردید.

در حکم انتصاب رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه مهمترین انتظارات در مدت تصدی ایشان بدین شرح آمده است:

با توجه به تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه منصوب می گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره گیری از توان و تجربه خود و همکاری نیروهای کارآمد نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید .

امید است با استفاده از توان تخصصی خود و تعامل با سایر مشاوران، معاونین و مدیران دانشگاه،در پیشبرد و تحقق برنامه های دانشگاه در جهت بین المللی سازی نقشی موثر و حضوری تاثیر گذار ایفا نمایید. توفیق جنابعالی را درخدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان خواهانم.

شایان ذکر است در این مراسم از دکتر محمد حسین ابراهیمی که عهده دار امور بین الملل دانشگاه بود تقدیر و تشکر گردید.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی شاهرودانتصابشاهرودرییس اداره امور بین الملل دانشگاه


۳ رای

نظر شما :