استارتاپ ایرانی سیب اپ

۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۶۲ تازه های فناوری
تعداد بازدید:۴۹۸
استارتاپ ایرانی سیب اپ

پیش‌تر، شرکت اپل گاهی با دلایلی که چندان هم مشخص نبودند بعضی از برنامه‌های ایرانی را موقتا از اپ‌استور حذف می‌کرد یا به‌ یک‌باره به‌روزرسانی‌های این برنامه‌ها را منتشر نمی‌کرد. گاهی هم به‌روزرسانی برنامه‌ها را در بازه‌ای بیشتر از ۲ ماه تأیید یا رد می‌کرد.

اما این بار اپل، با یک کلام پاسخ بسیاری از برنامه‌های ایرانی را داد. بند ۵ قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها می‌گوید: «به کشورهای تحت تحریم سرویس داده نمی‌شود.» شاید متن این پیام را در شبکه‌های خبری داخلی و خارجی دیده‌ یا درباره‌اش شنیده باشید.

این بار یک استارتاپ ایرانی، بار این تحریم جدید را به‌دوش کشیده‌ است. او توانسته اعتماد کاربران و دیگر کسب‌وکارها را در مجموعه‌ای به نام سیب‌اپ گردآوری کند.

شاید بپرسید: « سیب‌اپ چیست؟»

سیب‌اپ یک اپ‌استور ایرانی‌ است که با آن می‌توانید راحت‌تر و ارزان‌تر برنامه‌هایی که دوست دارید را دریافت کنید. می‌گویم راحت‌تر، چرا که با سیب‌اپ نیازی به اپل‌آیدی، گیفت‌کار، دستکاری گوشی و تمام کار‌های دیگری که می‌گویند بد است، ندارید!

می‌گویم ارزان‌تر، چرا که با پرداخت هزینه‌ای کم می‌توانید تعداد زیادی برنامه را از سیب‌اپ دریافت کنید.

سیب اپ

جالب است، نه ؟

حال شاید بخواهید بدانید که اصلا چه نیازی به سیب‌اپ داریم!

نیاز ما وقتی مشخص می‌شود که بگویم بسیاری از برنامه‌های بزرگ ایرانی، دیگر تنها در سیب‌اپ هستند و از اپ‌استور حذف شده‌اند. به‌جز این در سیب‌اپ می‌توانید یک معجزه ببینید! شاید هم یک اختراع! در سیب‌اپ می‌توانید از برنامه‌های اجتماعی محبوب مثل تلگرام و واتس‌اپ و ایمو، چند نسخه و به صورت هم‌زمان روی‌ یک گوشی داشته باشید. مهم‌تر از آن اینکه این برنامه‌ها همان نسخه‌ی اصلی بوده و دستکاری شده و غیرقانونی نیستند.

کار به همین‌جا تمام نمی‌شود!

در سیب‌اپ بعضی برنامه‌های پرکاربرد، به‌صورت + هم ارائه می‌شوند. اگر مثالش را بخواهید، برنامه‌ی واتس‌اپ+ روح دارد و روی آی‌‌پد نصب می‌شود.

یوتیوبی که از سیب‌اپ دریافت می‌کنید به شما اجازه‌ی دانلود ویدئو می‌دهد و با اسپاتیفایش می‌توانید بدون خرید حساب موزیک‌ دانلود کنید.

حالا این سیب‌اپ را از کجا دریافت کنیم؟

دریافت سیب‌اپ خیلی خیلی ساده‌ است. کافی‌ است با گوشی آیفون یا آی‌پدتان وارد سایت شوید و گزینه‌ی نصب سیب‌اپ را لمس کنید. شماره‌ی تلفن همراهتان را وارد می‌کنید و سیب‌اپ روی تلفن شما نصب می‌شود. بعد هم از تنظیمات تلفن‌تان برای دسترسی دادن به برنامه استفاده می‌کنید که توضیحاتش هم در سایت وجود دارد و حالا کار تمام است.

کلید واژه ها: سیب اپاستارتاپ ایرانی


۱ رای

نظر شما :