به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

بازدید دکتر رضا چمن از بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع)

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۹ کد : ۵۱۳۴ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۲۵
دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) ضمن قدردانی از کادر درمانی بخش های بستری و مراقبت های ویژه (ICU )، به ارزیابی روند ارائه خدمت، بررسی وضعیت مبتلایان به بیماری کرونا و همچنین ارزیابی تجهیزات و امکانات درمانی این بیمارستان پرداختند.
بازدید  دکتر رضا چمن از بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع)

دکتر چمن در حاشیه این بازدید اظهار داشتند: هفته های اخیر شاهد سیر صعودی ابتلا به بیماری در سطح کشور و همچنین منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هستیم و در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی، متاسفانه همچنان شمار مبتلایان به شکل تصاعدی افزایش خواهد یافت.

وی افزود: با توجه به پیش رونده بودن این موج جدید که از سه هفته قبل آغاز شده، تداوم سیاست های تعیین کننده و مهمی چون بیماریابی فعال، پیگیری هوشمندانه بیماران و اطرافیان آنها، تلاش در جهت قطع زنجیره انتقال و  بعلاوه ارائه مراقبت های به موقع و با کیفیت در دستور کار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: تاکنون بالغ بر ۷ هزار و هفتصد نفر(۷۷۰۰) مراجعه با تشخیص کرونا به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ثبت شده که حدود ۱ هزار و نهصد(۱۹۰۰) نفر از این افراد بستری شده و ۳۰ درصد از بستری شدگان خدمات آی سی یو دریافت نموده اند.

ایشان در پایان این بازدید اظهار داشتند :که در شرایط امروز خیلی بیشتر از گذشته نیازمند همراهی مردم عزیز و تلاش همکاران سخت کوش هستیم.


نظر شما :