اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه دارویی

قابل توجه مراکز درمانی و داروئی: عطف به نامه شماره ۶۶۵/۲۱۲۸۳ مورخ ۹۷/۰۳/۲۰ مدیر کل محترم امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل و با عنایت به نامه های دانشگاههای علوم پزشکی گلستان و اهواز، پیرامون شکایت واصله درخصوص تبلیغ قطره مورد شرکت دارو درمان سحر با بسته بندی ۱۰۰میلی لیتری در رسانه اجتماعی ج ا ا به اطلاع می رساند، قطره مورد با مورد مصرف " تقویت کننده و مانع ریزش مو، کمک به رشد و سیاه شدن مو" و بسته بندی ۱۵میلی لیتری با شماره مجوز ۰۶۰۸-۹۵-س و با تاریخ انقضاء ۲ سال پس از تاریخ تولید، توسط شرکت دارو درمان سحر از سازمان غذا و دارو دارای مجوز می باشد. با توجه به ادعای شرکت مذکور درخصوص واگذاری فرآورده به شرکت بهبود درمان داریا نیک، از آنجا که شرایط تولید و توزیع فرآورده از نظر اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل غیر قابل رصد و پیگیری می باشد و طبق ضوابط و مقررات غیرمجاز می باشد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی شنا ویژه فرزندان پرسنل دانشگاه

به اطلاع کلیه کارکنان محترم دانشگاه میرساند مدیریت امورپشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با همکاری مدیریت تربیت بدنی در نظر دارد به منظور پر نمودن اوقات فراغت فرزندان پرسنل نسبت به برگزاری دوره های آموزشی در رشته ورزشی شنا اقدام نماید.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه پرداخت فطریه به موسسه خیریه بیمارستانی مهرورزان سلامت شاهرود

موسسه خیریه بیمارستانی مهرورزان سلامت شاهرود مستقر در بیمارستان امام حسین(ع) آماده دریافت فطریه و کفاره پرسنل و صرف آن جهت درمان بیماران نیازمند از طریق شرعی آن می باشد. همکاران محترم می توانند نسبت به پرداخت اقدام و پس از پرداخت مراتب را به شماره ۰۹۹۱۴۶۸۰۴۷۸ و یا داخلی ۳۴۹۷ بیمارستان امام حسین اطلاع رسانی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه شرکتهای غیرمجاز غذایی

با عنایت به نامه شماره ۶۵۷/ص/غ/۱۲۳/۹۸ مورخ ۹۸/۲/۳۱ دانشگاه علوم پزشکی گناباد، پروانه شرکت کویر نوش گناباد تعلیق ، نامه شماره ۴۵۵۵۴/۱/۱۷/پ مورخ ۹۸/۲/۳۱ دانشگاه علوم پزشکی یزد پروانه های بهداشتی شرکت خوشه طلائی ایساتیس ابطال و نامه شماره ۱۷۷۲/۳۱/۹۸ مورخ ۹۸/۳/۱ دانشگاه علوم پزشکی بیرجند درخصوص پروانه های بهداشتی شرکت کشاورزی زعفران و زرشک گل آفرین قهستان تعلیق گردیده است.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه دارویی

قابل توجه مراکز درمانی و دارویی: عطف به نامه شماره ۶۶۵/۱۳۹۴۴ مورخ ۹۸/۲/۲۸ سازمان غذا و دارو، محصول Baby Tech Apple Fat Fast تاکنون هیچ گونه مجوزی اعم از تولید، توزیع، واردات و فروش دریافت ننموده است.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه دارویی

عطف به نامه شماره ۶۷۵/۱۲۲۶۱ مورخ ۹۸/۲/۲۲ سازمان غذا و دارو و با عنایت به نامه های دانشگاههای تهران، شهید بهشتی، رفسنجان، سبزوار و خراسان شمالی، محصولات غذایی و شرکتهای اعلام شده در نامه پیوست غیرمجاز اعلام می گردند.

ادامه مطلب