دانشگاه علوم پزشکی و انجمن سینمای جوانان شاهرود همکاری می‌کنند

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۴۰۸ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۰
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و انجمن سینمای جوانان در راستای اهدافی چون برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت به صورت کارگاه، تورهای تخصصی با موضوع عکس و فیلم و ... تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
دانشگاه علوم پزشکی و انجمن سینمای جوانان شاهرود همکاری می‌کنند

به منظور انجام فعالیت های فرهنگی و هنری، تفاهم نامه ای دو ساله میان "دکتر سید شاهرخ آقایان" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و "مجتبی فیروزآبادی" مدیر انجمن سینمای جوانان شاهرود به امضا رسید. بر اساس این تفاهم نامه، انجمن سینمای جوان در برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت به صورت کارگاه، تورهای تخصصی با موضوع عکس و فیلم، برگزاری کلاس های تک درس با موضوع تخصصی عکس و فیلم و نشست های اکران و نقد فیلم در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، با این دانشگاه همکاری می کند.

همچنین کمک به برگزاری نمایشگاه های عکس دانشجویی در دانشگاه و شهرستان، کمک به تولید فیلم های دانشجویی، همکاری در تولید محتوای فرهنگی با موضوعات مرتبط با سلامت و کمک به مشارکت در جشنواره سیمرغ از دیگر تعهدات انجمن سینمای جوانان شاهرود در این تفاهم نامه است.

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نیز متعهد شد امکانات خود را در برگزاری کلاس های دانشجویی به صورت رایگان در اختیار انجمن قرار دهد و هزینه های برگزاری دوره های آموزشی را بنابر توافق از پیش انجام شده پرداخت کند.


نظر شما :