• ۲۳:۳۸ - یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم شاغل به تحصیل دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت عمومی

برای دریافت برنامه هفتگی رشته بهداشت عمومی به لینک زیر مراجعه نمایید

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت محیط

بر روی لینک عنوان کلیک کنید

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت حرفه ای

بر لینک عنوان برای مشاهده برنامه هفتگی کلیک کنید

تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶

انتخاب واحد تحت وب در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ لغایت ۱۳۹۶/۱۱/۰۶

برنامه امتحانی پایان ترم

دانشجویان گرامی می توانند برای مشاهده برنامه امتحانی پایان ترم به لینک تقویم آموزشی مراجعه نمایند یا بر روی همین خبر کلیک نمایند
گارگاه آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته (GEE)

گارگاه آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته (GEE)

سومین کارگاه آموزشی گروه اپیدمیولوژی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با عنوان "آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته" در یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ برگزار خواهد شد. از علاقمندان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دعوت می شود برای ثبت نام به معاونت تحقیقات و فناوری سرکار خانم عطایی مراجعه نمایند حضور دانشجویان کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی الزامی است.
برگزاری کارگاه آنالیز داده های بقا

برگزاری کارگاه آنالیز داده های بقا

دومین کارگاه آموزشی گروه اپیدمیولوژی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با عنوان "آنالیز داده های بقا" در مورخ ۶/۱۲/۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. از علاقمندان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دعوت می شود برای ثبت نام به معاونت تحقیقات و فناوری سرکار خانم عطایی مراجعه نمایند حضور دانشجویان کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی الزامی است
برگزاری کارگاه GIS برای دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

برگزاری کارگاه GIS برای دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

کارگاه آشنایی با نرم افزار Arc-GIS در مورخ ۲۸ آبان ماه جهت آشنایی دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی با نحوه رسم توزیع مکانی بیماریها برگزار گردید. در این کارگاه سرکار خانم دکتر مرجان قنبریان بعنوان مدرس حضور داشتند.

شروع به تحصیل اولین دوره دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

با استعانت از خداوند متعال اولین دوره دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی در سال تحصیلی جدید، برنامه آموزشی خود را از روز شنبه هفتم مهرماه آغاز کردند. اولین دوره با پذیرش ۴ دانشجو و براساس کوریکولوم جدید آموزشی ابلاغی در مورخه ۴/۷/۱۳۹۷ شروع شده است.
برگزاری چهارمین نشست فصلی انجمن اپیدمیولوژیست های ایران

برگزاری چهارمین نشست فصلی انجمن اپیدمیولوژیست های ایران

چهارمین نشست فصلی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با همکاری هیات مدیره انجمن و مشارکت بورد اپیدمیولوژی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شبکه کوهورت کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مورخ بیست و یکم مرداد ماه با موضوع "مطالعات کوهورت،ضرورت، فرصت ها و چالش ها" برگزار می گردد.

موافقت شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با رشته کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

براساس رای صادره در دویست و شصت و هفتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور، مورخ ۲۷/۳/۹۷ با راه اندازی رشته کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی با ظرفیت ۴ نفر موافقت گردید

برگزاری هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در مراسمی از پژوهشگران برتر دانشگاه در رشته های مختلف با حضور جناب آقای دکتر چمن ریاست محترم دانشگاه و جناب آقای دکتر امامیان معاون محترم پژوهش و فناوری تقدیر گردید.