• ۰۴:۰۰ - پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
 • ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانشجویی کشور

  با توجه به آغاز ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانشجویی کشور دانشجویان می توانند با کلیک بر روی عنوان خبر ثبت نام نمایند. این المپیاد در حیطه های استدلال بالینی باموضوع داخلی، کودکان، زنان و جراحی، تفکر علمی در علوم پایه با موضوع دیابت، کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم با موضوع بازارهای نوظهور خدمات سلامت، آموزش پزشکی با موضوع نظام حمایت دانشجویی، مدیریت نظام سلامت با موضوع مدیریت و برنامه ریزی منابع انسانی در نظام سلامت و همچنین مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت با موضوع هوش مصنوعی برگزار می شود. علاقمندان به شرکت در این المپیاد تا ۱۵ آذر مهلت دارند با مراجعه به سایت دانشگاه در قسمت همایش ها و یا ورود به http://shmu.ac.ir/edc/fa/form/۹۶/
 • برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت

  در لینک زیر می توانید برنامه هفتگی دانشجویان را مشاهده نمایید
 • تقویم دانشگاهی سال ۹۸
 • تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷

  قابل توجه کلیه دانشجویان محترم شاغل به تحصیل دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷
 • برگزاری دومین جلسه ژورنال کلاب

  برگزاری دومین جلسه ژورنال کلاب

  دومین جلسه ژورنال کلاب در سال تحصیلی جدید با موضوع متغیر وسیله ای Instrumental variable در تاریخ هفدهم آذرماه در گروه اپیدمیولوژی با حضور دانشجویان و اساتید محترم برگزار گردید.
 • برگزاری اولین جلسه ژورنال کلاب در گروه اپیدمیولوژی

  برگزاری اولین جلسه ژورنال کلاب در گروه اپیدمیولوژی

  اولین جلسه ژورنال کلاب با موضوع زیر توسط آقای مصطفی دیانتی نسب با حضور اساتید و دانشجویان گروه اپیدمیولوژی در تاریخ نوزدهم آبان ماه ۹۸ برگزار گردید Survival Bias in Mendelian Randomization Studies A Threat to Causal Inference
 • برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدید کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

  برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدید کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

  در این جلسه در روز شنبه ششم مهر با حضور اساتید گروه، معاون آموزشی دانشکده و دانشجویان جدید برگزار شد. در این جلسه ضمن معرفی اساتید و برنامه های گروه و آیین‌ نامه‌های آموزشی برای دانشجویان تشریح شد.
 • دومین روز کارآموزی ارزیابی جامعه

  دومین روز کارآموزی ارزیابی جامعه

  در دومین روز کارآموزی دانشجویان با حضور در معاونت بهداشتی دانشگاه (ساعت ۸ تا ۹:۳۰) با ساختار شبکه بهداشت شهرستان و الگوی ارایه خدمات در مراکز آشنا شدند. در ادامه به مرکز بهداشتی شهرک ولیعصر محل انجام ارزیابی جامعه مراجعه نمودند. در ابتدا دکتر خسروی در حضور مسوول و کارشناسان مرکز اهداف برنامه کارآموزی را تشریح نمودند.در این جلسه دانشجویان با نقشه منطقه و پرسنل مرکز آشنا شدند. در ادامه از منطقه تحت بررسی با حضور آقای دکتر خوشقدم رییس مرکز بازدید میدانی به عمل آوردند.