• ۱۲:۴۰ - پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
 • نماینده معاونت غذا و دارو شاهرود در کارگاه مسیر کسب و کار بنیاد ملی زنان و جوانان شرکت نمود

  نماینده معاونت غذا و دارو شاهرود در کارگاه مسیر کسب و کار بنیاد ملی زنان و جوانان شرکت نمود

  نماینده معاونت غذا ودارو شاهرود خانم مهندس مدنی در کارگاه مسیر کسب و کار که به همت بنیاد ملی زنان و جوانان در فرح آباد ساری برگزار شد شرکت نمود. از اهداف این کارگاه آشنایی با طراحی کسب و کارهای کوچک و چگونگی راه اندازی و حمایت از فرآیندهای خوداشتغالی بوده است.
 • اطلاعیه دارویی

  اطلاعیه دارویی

  قابل توجه مراکز درمانی و دارویی: عطف به نامه شماره ۶۶۵/۶۲۹۸۰ مورخ ۹۸/۷/۱۷ مدیر کل محترم امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل، به اطلاع می رساند فرآورده های ۱- پودر برای بانوان ۲- قرص (شیاف) واژینال ۳- مکمل خوراکی پیوراریا میریفیکا، با نام تجاری ماریانا تحت عنوان شرکت هفت گیاه یاسوج- ایران، تاکنون هیچ گونه مجوزی اعم از تولید، توزیع، فروش و واردات از سازمان غذا و دارو دریافت ننموده است.
 • برگزاری کارگاه آموزشی در دبستان سمیه روستای خیج (به مناسبت هفته ملی غذا و در آستانه هفته پیشگیری از مسمومیتها)

  برگزاری کارگاه آموزشی در دبستان سمیه روستای خیج (به مناسبت هفته ملی غذا و در آستانه هفته پیشگیری از مسمومیتها)

  به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی غذا و با نزدیک شدن به هفته پیشگیری از مسمومیتها، کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه با حضور در دبستان سمیه روستای خیج، ضمن ارائه آموزش درخصوص آشنایی با برچسب اصالت کالاهای سلامت محور، نشانگر رنگی تغذیه ای، بر ضرورت کاهش مصرف قند، نمک و چربی تاکید داشتند. در این کارگاه حضوری، دانش آموزان با راه های پیشگیری از مسمومیت های غذایی و دارویی و مسمومیت ناشی از گاز مونوکسید کربن و ... آشنا شدند. همچنین معرفی آنتی بیوتیک ها و نحوه مصرف منطقی آنها و آشنایی با شپش سر و راه های پیشگیری و درمان آن از مطالبی بودند که در این کارگاه مطرح گردید. در همین راستا از دانش آموزان با بسته های صبحانه سالم پذیرایی بعمل آمد و لوازم التحریر مندرج به پیامهای آموزشی مرتبط بین آنان توزیع گردید. در پایان، مسابقه ای در خصوص مطالب عنوان شده برگزار و از برندگان تقدیر به عمل آمد
 • اطلاعیه دارویی

  اطلاعیه دارویی

  قابل توجه مراکز درمانی و داروئی: عطف به نامه شماره ۶۶۵/۶۰۸۸۶ مورخ ۹۸/۷/۱۳ مدیر کل محترم امور فرآورده های طبیعی، سـنتی و مکمل درخصوص ایجاد عارضه پس از مصرف پودرچاقی رویال و فروش غیر قانونی آن در عطاری ها، به اطلاع می رسانـد فرآورده مذکور تاکنون هیچگونه مجوزی اعم از تولید، توزیع، فروش و واردات ازسازمان غذا و دارو دریافت ننموده است. به کلیه شهروندان گرامی توصـیه می شود، که کلیه فرآورده های طبیعی، سـنتی و مکمل را صـرفا از داروخانه ها و زیر نظر مسئول فنی ذی صلاح تهیه و مصرف نمایند.