اخبار و اطلاعیه ها - آرشیو

اطلاعیه خوابگاه دانشجویان ورودی بهمن ۹۷

با توجه به اعلام مدیریت امور دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی به اطلاع می رساند :دانشجویان گرامی می توانند جهت اسکان در خوابگاه از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۰ با در دست داشتن معرفی نامه از امور دانشجویی به خوابگاهها مراجعه نمایند .

ادامه مطلب
فراخوان دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

فراخوان دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

این جشنواره که در سالهای اخیر به عنوان بزرگترین فعالیت فرهنگی کشور قشر عظیمی از مخاطبین دانشجو و دانشگاهیان را به عنوان مخاطب تحت پوشش قرار داده است امسال نیز همزمان با آغاز فصل زمستان فعالیت خود را آغاز کرد جشنواره سیمرغ در چهار بخش فعالیت خود را آغاز نموده است آزاد ویژه دانشجویان وزارت بهداشت، بخش آزاد ویژه اعضای هیات علمی، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور ،بخش بین الملل جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت جشنواره به آدرس festivalf.ir مراجعه نمائید.

ادامه مطلب
به گزارش رابط روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی :

نشست سرپرست جدید روابط عمومی دانشگاه با معاون دانشجویی و فرهنگی

محمد زمانی سرپرست جدید روابط عمومی دانشگاه در روز یکشنبه ۱۶ دی ماه با حضور در معاونت دانشجویی و فرهنگی ضمن دیدار با دکتر آقایان معاون دانشجویی و فرهنگی در خصوص تعامل و همکاری بهتر روابط عمومی با حوزه دانشجویی و فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند .

ادامه مطلب

مسابقه دقت شوت فوتبال دختران برگزار شد

به همت تربیت بدنی دانشگاه مسابقه دقت شوت فوتبال در تاریخ سوم دی ماه در مجموعه ورزشی شهید یحیایی دانشگاه برگزار شد نفرات اول تا سوم به ترتیب خانم ها مهسا صابر نیا،نرگس سروری و فاطمه ربیعی نژاد .

ادامه مطلب