اخبار و اطلاعیه ها - آرشیو

اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه

اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه گالری

اولین همایش امر به معروف نهی از منکر دانشگاه به همت ستاد امر به معروف شهرستان ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی با حضور مسئولین شهری و دانشگاه در تالار همایشهای مجازی دانشکده پزشکی برگزار شد در این همایش امام جمعه و رئیس پلیس فتای شهرستان شاهرود در مورد وضعیت امر به معروف و نهی از منکر و فضای مجازی به صحبت و ایراد سخن پرداختند در پایان این مراسم احکام ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه توسط دبیر این ستاد در شهرستان به اعضا اعطا شد

ادامه مطلب

اولین جشن دانشجویی به زبان انگلیسی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

"کانون دانشجویی زبان" دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به منظور تشویق دانشجویان به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان علمی و آکادمیک، جشن دانشجویی خود را به زبان انگلیسی برگزار کرد. در آغاز این جشن "دکتر یعقوبی" از واحد بین الملل دانشگاه به بیان اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پرداخت و در ادامه یک انیمیشن به زبان انگلیسی پخش شد. همچنین تمام آهنگ‌های پخش شده در این مراسم با زحمت فراوان این گروه به صورت زیر نویسی زبان اصلی پخش شد در طول مراسم نیز مجری برنامه، برنامه ها را به زبان انگلیسی اعلام می‌کرد. این جشن دانشجویی با برنامه های متنوعی همراه بود که می‌توان به اجرای گروه موسیقی چکاوک و مسابقه پانتومیم اشاره کرد.

ادامه مطلب
قهرمانی تیم فوتسال کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی

قهرمانی تیم فوتسال کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی گالری

مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه پزشکی شاهرود به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با قهرمانی تیم فوتسال معاونت دانشجویی و فرهنگی و نایب قهرمانی تیم فوتسال معاونت توسعه پایان یافت. تیم بیمارستان امام رضا (ع) میامی به مقام سوم دست یافت.

ادامه مطلب