آرشیو اخبار

بسیج ، میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.  امام خمینی(ره)
هفته بسیج برتمام بسیجیان مخلص مبارک باد

بسیج ، میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. امام خمینی(ره)

فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال و آزادگی و اسیر خواستهای حقیر، نشدن است. (مقام معظم رهبری)

ادامه مطلب
برگزاری سمینار سکته مغزی و قلبی در سالن همایش های بیمارستان بهار ۲۶ و ۲۷ آبان ماه ۹۷

برگزاری سمینار سکته مغزی و قلبی در سالن همایش های بیمارستان بهار ۲۶ و ۲۷ آبان ماه ۹۷ گالری

در این سمینار که در دو روز متوالی برای بیش از ۴۰۰ نفراز مدیران، پزشکان، کارشناسان و پرستاران مراکز درمانی دانشگاه و مراکز خصوصی تشکیل گردید سخنرانان برجسته این سمینار به علل بروز سکته های قلبی و مغزی و راههای پیشگیری از آن پرداختند.

ادامه مطلب
افتتاح مرکز جامع بیماران خاص  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  در بیمارستان امام حسین (ع) همزمان با  ۸۳ مرکز دیگر در سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس توسط دکتر هاشمی مقام  محترم وزارت
افتتاح مرکز جامع بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

افتتاح مرکز جامع بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بیمارستان امام حسین (ع) همزمان با ۸۳ مرکز دیگر در سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس توسط دکتر هاشمی مقام محترم وزارت گالری

مرکز جامع بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بیمارستان امام حسین (ع) همزمان با ۸۳ مرکز دیگر در سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس توسط دکتر هاشمی مقام محترم وزارت افتتاح گردید .

ادامه مطلب
برگزاری اولین دوره سمینار مدیریت درمان سکته حاد قلبی(۲۴۷)  برای کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

برگزاری اولین دوره سمینار مدیریت درمان سکته حاد قلبی(۲۴۷) برای کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گالری

اولین دوره سمینار مدیریت درمان سکته حاد قلبی (۲۴۷) به همت مرکز مدیریت مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود در تاریخ ۵ و ۶ آبان ماه برگزار شد. در این دوره کارکنان اورژانس ضمن آشنایی با دستورالعمل اجرایی کد ۲۴۷، تحت نظر متخصصین طب اورژانس و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در دو بخش سخنرانی و کارگاهی به بحث و مرور بیمارهای قلبی و همچنین آریتمی ها و بلوک های قلبی پرداختند.

ادامه مطلب