حضور واحد فناور مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه در نمایشگاه کشاورزی گروتک ترکیه

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۳ کد : ۷۷۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۹۶
نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (Growtech Eurasia)، بزرگترین نمایشگاه کشاورزی در اوراسیا و ترکیه بوده و نیز نمایشگاهی برجسته در اروپای شرقی ، خاورمیانه و منطقه قفقاز محسوب می شود که از سال ۲۰۰۱ هر ساله در کشور ترکیه برگزار می شود.این رویداد با حضور شرکت‌های برجسته از بخش‌هایی چون گلخانه و فناوری‌های مرتبط، فناوری‌ها و تجهیزات کشاورزی، سیستم‌های آبیاری، رشد بذر، کشت بذر، تغذیه گیاهان و پروتئین، کنترل بیولوژیک، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی برگزار شد.
حضور واحد فناور مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه در نمایشگاه  کشاورزی گروتک ترکیه

نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (Growtech Eurasiaبزرگترین نمایشگاه کشاورزی در اوراسیا و ترکیه بوده و نیز نمایشگاهی برجسته در اروپای شرقی ، خاورمیانه و منطقه قفقاز محسوب می شود که از سال 2001 هر ساله در کشور ترکیه برگزار می شود.این رویداد با حضور شرکت‌های برجسته از بخش‌هایی چون گلخانه و فناوری‌های مرتبط، فناوری‌ها و تجهیزات کشاورزی، سیستم‌های آبیاری، رشد بذر، کشت بذر، تغذیه گیاهان و پروتئین، کنترل بیولوژیک، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی برگزار شد.

شرکت فناوران طلای سبز سپهر شاهوار به مدیر عاملی جناب آقای هادی بسطامی، مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود که در زمینه گیاهان دارویی فعالیت می نمایند در نمایشگاه کشاورزی ترکیه حضور فعال داشتند. این شرکت در این دوره از نمایشگاه به معرفی ایده محوری خود تحت عنوان تولید ریز جلبک اسپیرولینا به عنوان مکمل ورزشی در قالب بروشور و کاتالوگ پرداخت.

لازم به ذکر است نمایشگاه کشاورزی آنتالیا ترکیه  با حضور  بیش از ۷۰۰ شرکت مهم و برند از ۳۰ کشور  در محل نمایشگاه بین المللی آنتالیا در تاریخ ۳ تا ۶ آذر ماه ۱۴۰۰برگزار شد.

کلید واژه ها: نمایشگاه کشاورزی آنتالیا


نظر شما :