برگزاری رویداد استارت آپ پزشکی و فناوری در سال دانش بنیان

۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۷ کد : ۹۰۶۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۶
رویداد استارت آپ پزشکی و فناوری در سال دانش بنیان از روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ به مدت ۳ روز با حضور رئیس محترم دانشگاه و رییس محترم پارک علم و فناوری و دیگر مسئولین استان و شهرستان در سالن پورسینای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود آغاز به کار کرد. این رویداد طی ۵۴ ساعت برگزار گردید.
برگزاری رویداد استارت آپ پزشکی و فناوری در سال دانش بنیان

   در مراسم افتتاحیه این رویداد، جناب آقای دکتر سعید ناظمی ضمن خیرمقدم به حاضرین به اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی در راستای گسترش فناوری در دانشگاه ها اشاره نمودند در ادامه جناب آقای دکتر شیبانی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به این که دانشگاه ها باید به سمت نسل سوم  بروند، برگزاری این چنین استارت آپ هایی را مغنتم شمردند.

   این رویداد با برگزاری کارگاه های علمی و عملی برگزار شد و با ارائه ۳۴ ایده توسط اعضای هیات علمی، دانشجویان و دانش آموزان پیگیری شد و با رای گیری از شرکت کننده ها ۷ ایده برتر انتخاب و با گروه بندی و تشکیل تیم ها و بوم کسب و کار به رقابت پرداختند و در نهایت در روز پایانی ایده ها توسط داوران رویداد مورد ارزیابی قرار گرفت و بر اساس نظر داوران ۳ گروه به عنوان گروه های اول تا سوم و یک گروه به عنوان گروه شایسته تقدیر انتخاب گردید.

ایده حائز رتبه اول:

پانسی درم: پانسمان هوشمند برای تسریع زخم های دیابتی

ایده حائز رتبه دوم:

پارکینویار: دستگاه کمکی برای بیماران پارکینسونی

ایده حائز رتبه سوم:

بازتپش: نرم افزار آموزشی توانبخشی بعد از عمل جراحی قلب باز

ایده حائز رتبه شایسته تقدیر:

اپلیکشن آبیار: نرم افزار مدیریت آبیاری کشاورزی

کلید واژه ها: رویداد استارتاپی استارتاپ دانش بنیان مرکز رشد شاهرود


( ۱ )

نظر شما :