تبریک روز جهانی ماما

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۸ کد : ۴۳۷۰ اخبار تصویری اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۴۸
دکتر احسان بینش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی روز جهانی ماما را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
تبریک روز جهانی ماما

دکتر احسان بینش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی روز جهانی ماما را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت. در متن این پیام امده است: 

مامایی
هنری که علم را به خدمت می گیرد تا عشق را در معرکه راز
و تجلیگاه آفرینش به نمایش گذارد

پانزدهم اردیبهشت روز جهانی ماما، فرصتی است برای یادآوری اهمیت جایگاه  جامعه مامایی در نظام سلامت و تقدیر و تجلیل از خدمات این قشر سختکوش، صبور و توانمند.

بی شک خدمات بی شائبه ماماها در بسیج ملی مبارزه با کرونا، خدمت رسانی، غربالگری، پیگیری و آموزش همگانی نمونه بی بدیل دیگری از خدمات فداکارانه و صادقانه این قشر از جامعه علوم پزشکی بود. حضور همکاران ماما در شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا بیانگر این واقعیت بود که حضور پررنگ در تمام بحران ها، همچنین دغدغه تامین سلامت تمامی گروه ها به ویژه مادران باردار از شاخصه های اصلی جامعه مامایی است. همچنین این جامعه به عنوان یکی از اعضای خانواده علوم پزشکی کشور، به واسطه دانش، مهارت، اخلاص و معنویات خویش همواره نوید بخش حیات، نشاط و سلامت برای مادران و کودکان این سرزمین بوده است.

اینجانب به نوبه خود خدمات بی شائبه جامعه مامایی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را ستوده و این روز را به همه ماماهای پرتلاش، تبریک و تهنیت گفته و برای همگان سلامت و سعادت آرزو دارم.

کلید واژه ها: روز جهانی ماما دکتر احسان بینش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :