به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت

اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و جوانان هلال احمر

۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۸ کد : ۵۴۰۹ اخبار تصویری اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۶۲
دکتر احسان بینش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و جوانان هلال احمر خبر داد.
اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و  جوانان هلال احمر

دکتر احسان بینش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و  جوانان هلال احمر خبر داد.

دکتر بینش اشاره کرد: این طرح با حضور و همکاری 126 تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی که جهت ارائه خدمات در منزل و رهگیری تماس انتخاب و فعال شده اند، آغاز به کار نموده است.

وی افزود: تیم های مراقبتی با محوریت مسئولین مراکز خدمات جامع سلامت، تیم های نظارتی با محوریت واحد سلامت محیط و حرفه ای و تیم های حمایتی با مسئولیت بسیج  فعالیتهای خود را انجام می دهند.

دکتر بینش هدف اصلی این طرح را مدیریت و کنترل اپیدمی ویروس کرونا از طریق مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی و بهره گیری از کمک نیروهای بسیج دانست و اظهار داشت: تشدید نظارت بر شیوه نامه‌های بهداشتی و اعمال قانون، تست گسترده، هدفمند و هوشمند، بیماریابی فعال، قرنطینه و رهگیری هوشمند و آموزش و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی از اهداف این طرح است.

کلید واژه ها: دکتر احسان بینش معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود حاج قاسم سلیمانی کرونا


( ۱ )

نظر شما :