به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت

شمار مبتلایان به کرونا در شاهرود به ۷۲۲۰ نفر رسید.

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۸ کد : ۵۸۱۷ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۷۸
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: شمار مبتلایان به ویروس کرونا از آغاز همه گیری تاکنون در شهرستان های شاهرود و میامی به هفت هزار و ۷۲۲۰ تن رسیده است.
شمار مبتلایان به کرونا در شاهرود به ۷۲۲۰ نفر رسید.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: شمار مبتلایان به ویروس کرونا از آغاز همه گیری تاکنون در شهرستان های شاهرود و میامی به 7220 تن رسیده است.

به گزارش مدیریت روابط عمومی معاونت بهداشت، احسان بینش شامگاه یکشنبه از شناسایی ۹7 مورد جدید ابتلا قطعی به ویروس کرونا در 72 ساعت گذشته خبر داد و افزود: در حال حاضر 67 بیمار با تشخیص کووید در بیمارستان امام حسین بستری می باشند که از این تعداد 10 بیمار در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

ایشان در ادامه گفتند: در هفته های اخیر شاهد روند افزایشی بیماران بستری و بخصوص بیماران سرپایی و موارد مثبت کووید 19 بوده ایم و به همین دلیل هم از حدود 3 روز قبل شهرستان شاهرود از نظر رنگ بندی سطح هشدار بیماری کووید 19 به رنگ نارنجی درآمده و انتظار هم می رود که در روزهای آینده تعداد موارد مثبت و  بیماران بستری افزایش پیدا کند.

دکتر بینش با اشاره به رنگ بندی جدید از نظر سطح خطر و احتمال اعمال محدودیت های کرونایی جدید از مردم خواست که مانند قبل، با صبر و بردباری در برقراری محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی ما را یاری کنند.

ایشان در پایان رعایت پروتکل های بهداشتی را مهمترین راه کنترل اپیدمی و شکستن زنجیره انتقال دانست.

کلید واژه ها: دکتر احسان بینش گفتگوی خبری کووید 19 شهرستان شاهرود معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روابط عمومی معاونت بهداشت


نظر شما :