بازدید مسئول نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مرکز خدمات جامع سلامت شهر رویان

۰۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۳ کد : ۶۵۳۶ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۳۷۲
در بازدید مسئول نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مرکز خدمات جامع سلامت شهر رویان عنوان شد : مشارکت و حضور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لطف الهی بود.
بازدید مسئول نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مرکز خدمات جامع سلامت شهر رویان

حجت الاسلام شیخ الاسلامی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود که در قالب برنامه های بازدید از مراکز و واحد‌های دانشگاه در روز یکشنبه 30 خرداد ماه از مرکز خدمات جامع سلامت شهر رویان بازدید نمود در جمع کارکنان آن مرکز با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت:برخلاف تبلیغات و چشم طمع گروهها و افراد غالباً خارج از کشور برای دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات، میزان مشارکت و حضور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری واقعاً لطف الهی بود.

حجت الاسلام شیخ الاسلامی در ادامه با اشاره به آیه 140 سوره آل عمران و تبیین مصادیق عبارت قرآنی" تلک الأیام نداولها بین الناس" بیان داشت: این قسمت از آیه بیانگر یکى از سنت هاى تغییر ناپذیر خداوند است که؛همانا در زندگى مردم، رویدادهائى تلخ و شیرین و حوادث خوب و بد، پیروزى و شکست،  به وقوع می پیوندد که هیچ کدام تداوم و استمرار ندارد و خداوند این نشیب و فراز و پستى و بلندى ها را در میان مردم مى گرداند تا مؤمنان واقعى از غیر مؤمنان شناخته شوند و اگر یک پیروزی باعث غرور می شود به دنبال آن شکست انسان ها را به حرکت و تلاش وا مى دارد تا خود را آماده تغییر بعدى نمایند.

ایشان همچنین بااشاره به آیه "  إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِم" و بیان این معنا که همانا خداوند حال قومى را تغییر نمى‌دهد تا آنکه آنان حال خود را تغییر دهند ابراز امیداوری کرد باتوجه به برنامه های رییس جمهور منتخب و دولت آتی با حفظ ارزش ها اقدامات خوبی در حوزه های مختلف رقم خواهد خورد.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بازدید ازمرکز خدمات جامع سلامت شهر رویان با حضور در واحدهای مختلف مرکز و خداقوت به کارکنان درجریان خدمات ،نقطه نظرات وپیشنهادات کارکنان ومسائل آن منطقه قرارگرفت  وضمن ابلاغ سلام رییس و هیات رییسه محترم دانشگاه در نشست صمیمانه با مسئول و پرسنل مرکزاظهار داشت: به لطف خداوند در این بازدید ما شاهدعاطفه سرشار،مهربانی و آرامش بخشی و تعامل مناسب در این مرکز می باشیم وهمچنان که درسایر واحدهای دانشگاه که در این مدت بازدید داشته ایم این روحیه از نزدیک مشاهده شده است.

حجت الاسلام محمد علی شیخ الاسلامی با تاکید بر تاثیر خدمات سلامتی و پزشکی بر حوزه دینداری بیان داشت:از گذشته بسیار دور تاکنون خدمات پزشکی جزو مشاغل مهم و حساس بوده است و اقدامات شما علاوه برجسم و جان بر دین و ایمان بیماران نیز تاثیر گذار است. زیرا جسم  و روان رنجور و بیمار نمی تواند نشاط طاعت وعبادت را به دنبال داشته باشد. شما همچنین با تجربه روزانه و مشاهده ودرک فاصله اندک بین حیات و ناخوشی و مرگ ، با ارایه خدمات به بیماران، حفظ امانت و اسرارآنان توفیق بیشتری در حرکت به سمت کمال دارید و خوشبختانه جهاد و خدمت رسانی قابل تقدیرشما در مقابله با بیماری کرونا که خود یک نوع آزمایش الهی است نشانگر همین نکته است.


نظر شما :