به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت

تبریک دکتر احسان بینش به مناسبت هفته ملی ازدواج

۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۱ کد : ۶۶۴۲ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۴۸۲
تبریک دکتر احسان بینش به مناسبت هفته ملی ازدواج

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه: دکتر احسان بینش؛ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، در پیامی آغاز هفته ملی ازدواج را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:

اولین روز از ماه ذی الحجه سالروز زیباترین پیوند آسمانی در پهنه گیتی است. در این روز فرخنده، حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان حضرت زهرا(س)، پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، عمری به گستردگی آفتاب دارد، هم‏چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد. سالروز این پیوند مبارک به عنوان روز و هفته ازدواج نامگذاری شده‌است.

بزرگداشت این هفته  فرصت مغتنمی به منظور بررسی برنامه­ های ارتقای سلامت جوانان، ترویج ازدواج، فرزندآوری و حفظ سلامت جوانان، فرصتی که می تواند کلیه سازمانها و ادارات دولتی، خصوصی و مردم نهاد را که در این رسالت مهم نقش دارند گردهم آورد و نوید تصمیماتی باشد برای آینده بهتر نسل جوان که به فرموده و تاکید مقام معظم رهبری سرمایه های کشور هستند.

اینجانب در هفته ای که به میمنت سالروز ازدواج برترین زوج دنیا، هفته ازدواج نام گرفته و شعار پویایی و شادابی جامعه با ازدواج آسان برای آن انتخاب شده، سلامتی و توفیق را برای کلیه زوج های جوان و تازه واردان عرصه ازدواج آرزو می کنم و این مناسبت مقدس را به همه همکاران در حوزه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک عرض می کنم.

کلید واژه ها: هفته ازدواج دکتر احسان بینش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


نظر شما :