تبریک دکتر احسان بینش معاون بهداشتی به مناسبت روز پزشک

۰۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹ کد : ۶۹۶۴ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۷۶
تبریک دکتر احسان بینش معاون بهداشتی به مناسبت روز پزشک

بنام خداوندی که اسم  او دوا و ذکر او شفا است

     فرارسیدن یک شهریورماه سالروز بزرگداشت طبیب ،حکیم و فیلسوف ایرانی شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا که در تقویم ملی ایران که به نام "روز پزشک"نامیده شده است را به یکایک همکاران محترم پزشک تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

    شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا  دانشمند طبیب فرهیخته‌ای است که پرچم‌دار همراهی دانش و اخلاق بوده و در سایه‌سار ارزش‌های انسانی و آموزه‌های دینی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضلیت های اخلاقی قرار داده است.
  در پیشینه تاریخی و در فرهنگ عمومی و باور اجتماعی مردم سرزمین کهن ایران همواره طبابت و طبیب از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است تا بدان اندازه که طبیب مظهر اسم شریف محیی و احیاگری معرفی شده است بویژه در این ایام که همه گیری بیماری کرونا تنفس انسانهای زیادی را به شماره انداخته است قدر و منزلت و زحمات  پزشکانی که امروز در سنگر دفاع از جان مردم ایثار و جانفشانی می‌کنند بیش از پیش برجسته  شده است.

اینجانب یکم شهریورماه، زادروز تولد حکیم بی‌بدیل، بوعلی سینا و روز پزشک را به پزشکان گرامی خاصه همکاران محترم شاغل در بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی شاهرود صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، مزید توفیقاتشان را در راستای خدمت به مردم و ارتقای سلامت مسئلت می‌نمایم. 

 

دکتر احسان بینش

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود

اول شهریورماه1400

کلید واژه ها: تبریک روز پزشک دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دکتر احسان بینش معاون بهداشتی


نظر شما :