به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

برگزاری جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۸ کد : ۲۷۳۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۰۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه :جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و فرمانده سپاه ناحیه شاهرود،جانشین سپاه،مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت :زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه همگانی است و بر همین مبنا تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا اجلاسیه ای در خور و شان شهدای والامقام برگزار نماییم.

دکتر چمن تصریح کرد : تیم های اورژانس ۱۱۵ و آمادگی بیمارستان های این دانشگاه در ارائه خدمات رسانی در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جهت برگزار شدن اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود و خدمت به مردم تلاش خواهند نمود.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اظهار داشت: در نظر داریم اجلاسیه شهدای شاهرود را در دهه نخست مردادماه امسال که هم‌زمان با سالروز گرامیداشت عملیات غرورآفرین مرصاد است برگزار نماییم.

سرهنگ پاسدار جواد عبیری فرمانده سپاه شاهرود هم در این دیدار از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در راستای بهبود و ارتقای سلامت جامعه و تعامل و همکاری با بسیج جامعه پزشکی بر همدلی و همراهی قدردانی نمود.

گفتنی است :اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود از ۱۵تا۲۰مرداد ماه ۹۸ به مدت۵روزدر منطقه وادی السلام شاهرود برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود خاطره شهدا دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


نظر شما :