به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آغاز طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۳ کد : ۲۸۴۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۹۲
به گزارش روابط عمومی دانشگاه :برگزاری کارگاه طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باحضورحجت الاسلام والمسلمین حاج آقای امینی امام جمعه شاهرود ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حسین پور مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ،دکتر آقایان معاون دانشجویی و فرهنگی ، اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه روز یکشنبه ۱۳مردادماه در سالن مجازی دانشکده پزشکی در حال برگزاری است.
آغاز طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

در مراسم افتتاح این کارگاه حجت الاسلام والمسلمین محمد علی  حسین پور مسئول  دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  علوم پزشکی شاهرود ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان اظهار داشت: تقویت ظرفیت‌های علمی و مهارتی استادان و ارتقاء معرفت دینی این قشر فرهیخته در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از ضروریات است.

مسئول  دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  گفت: ارتقاء سطح اخلاقی و اعتقادی اساتید دانشگاه‌ها،  شناسایی و به کارگیری ظرفیت اساتید در فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی را مهم ترین هدف از برگزاری این دوره ها دانست.

وی همچنین افزود :طرح هایی چون ضیافت اندیشه و معرفت اندیشی باعث افزایش پایه های علمی و فرهنگی اساتید می شود و آنها را در مسیر همدلی و همفکری قرار می دهد. در این راستا وجود چنین فضاهایی می تواند منجر به ارتقای تربیت دانشجویان و بهبود فضای آموزشی در دانشگاه شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی  حسین پور تصریح کرد :این دوره‌ شامل برپایی کلاس های دانش‌افزایی، برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و فوق برنامه و تربیتی مانند دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، برپایی اردوی یک روزه و دیدار با علما، بازدید از اماکن تاریخی و دینی شاهرود،  مسابقه قرآنی نور و .... است.

این دوره با موضوع اخلاق حرفه ای سطح ۴ ( اخلاق پزشکی)،توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن اسلامی عضو هیئت  علمی دانشگاه ادیان و مذاهب تدریس می گردد.

گفتنی است: این کارگاه  از تاریخ ۱۳الی ۱۶ مردادماه ۹۸ با شرکت بیش از ۷۰تن از اعضای هیات علمی به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می گردد.

کلید واژه ها: ضیافت اندیشه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ظرفیت‌های علمی و مهارتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :