به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

استقبال دانشجویان از پیاده روی اربعین، بهره مندی از تسهیلات دانشگاه را در پی دارد

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۱ کد : ۳۱۶۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۱۷
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در صورتی که تعداد دانشجویان متقاضی شرکت درپیاده روی اربعین قابل توجه باشد، تسهیلاتی از سوی دانشگاه به آنان تعلق خواهد گرفت.
استقبال دانشجویان از پیاده روی اربعین، بهره مندی از تسهیلات دانشگاه را در پی دارد

اسماعیل عاشوریان مقدم به روند دریافت گذرنامه اربعین برای دانشجویان اشاره کرد و افزود:  دانشجویانی که قصد شرکت در پیاده روی اربعین را داشته و متقاضی دریافت گذرنامه هستند، باید ابتدا در سامانه evazifeh.police.ir  نام نویسی کنند که پس از آن ناجا با استعلام از دانشگاه محل تحصیل دانشجو کد سخا را برای وی ارسال می‌کند.

وی با بیان اینکه دانشجویان پس از دریافت کد سخا می‌توانند به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست صدور گذرنامه را ثبت کنند، اظهار داشت: مدت زمان صدور گذرنامه درصورت تایید استعلام از سوی دانشگاه ۲ تا چهار روز است.
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود یادآور شد: دانشجویان بعد از دریافت گذرنامه می‌توانند به سایت سماح به نشانی samah.haj.ir مراجعه کرده و پس از نام نویسی مجوز خروج از کشور را دریافت کنند.

عاشوریان مقدم همچنین با تأکید بر اینکه غیبت دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در ایام اربعین حسینی موجه می شود، تصریح کرد: معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نامه‌ای خطاب به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مساعدت و همراهی با دانشجویان این دانشگاه‌ها را به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی خواستار شده است.

 
 

 
 

کلید واژه ها: پیاده روی اربعین، تسهیلات دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


نظر شما :