به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۰ کد : ۳۱۷۹ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۱۵
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حمید واحدی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور پیامی فرا رسیدن ماه مهر و بهار تعلیم و تربیت را به همه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک گفتند. در متن پیام این پیام آمده است:
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸

خدای را شاکریم که دیگر بار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. در این بهار دانش و تعلیم و تربیت که برگی نو از شادابی و شکوفایی دانشگاه ورق می‌خورد؛ فرصت را مغتنم شمرده و حضور مجدد و مبارک یکایک دانشجویان، به ویژه دانشجویان ورودی جدید را به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود صمیمانه خیر مقدم و شادباش عرض می‌نمایم. تقارن بهار تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس همیشه یادآور یاد و خاطره شجاعت، ایثار و فداکاری مردان و زنان دلیر ایران زمین است که فداکاری و غیرت آنان بر گرفته از درس های مکتب حسینی است.

این دانشگاه به عنوان یکی از نمادهای آموزش عالی در شهرستان شاهرود بر نقش خطیر، اساسی و ارزشمند خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه واقف است و مصمم است که با همت و تلاش صادقانه و مسوولانه تمامی دانشجویان عزیز، اساتید بزرگوار و کارکنان شریف، به رسالت دانشگاه در عرصه پیشتازی در مرجعیت علمی، خلاقیت و کارآفرینی، قانون مداری، پاسخگویی به نیازهای جامعه، مأموریت‌گرایی و اخلاق مداری، جامه عمل بپوشاند.

اینجانب به نوبه خویش امیدوارم در سال تحصیلی جدید، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پرنشاط به فعالیت علمی بپردازند و حضور حقیقی و تأثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند. 

حوزه معاونت آموزشی دانشگاه با استعانت از خدای مهربان خواهد کوشید تا با تکیه بر ایمان و علم، چراغ امید به زندگی، و دانایی و توانایی را همچنان روشن نگه داشته، و از هیچ قدمی برای خلق بستری مناسب در مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان این مرز و بوم گهربار، دریغ نورزد.

بار دیگر از درگاه الهی برای تمامی دانشگاهیان و فرهیختگان عزیز، موفقیت، بهروزی، سربلندی و نیک‌فرجامی را در سال تحصیلی جدید آرزو می‌نمایم.

دکتر حمید واحدی

معاون آموزشی دانشگاه

کلید واژه ها: معاون آموزشی دانشگاه فرا رسیدن سال تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :