به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی باحضور رئیس دانشکده

۰۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۷ کد : ۳۲۰۶ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۳۳۴
جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود مهر و بهمن ۹۹-۹۸ دانشکده پزشکی دانشگاه علو پزشکی شاهرود باحضور دکتر میرزایی رییس دانشکده پزشکی، دکتر رحیمی معاون دانشکده و کارشناسان روز سه شنبه ۲ مهرماه در سالن سلامت دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی باحضور رئیس دانشکده

دکتر مهدی میرزایی رییس دانشکده پزشکی ضمن خیرمقدم و تبریک به دانشجویان جدید الورود بیان داشت:همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است. 

رئیس دانشکده در ادامه خطاب به دانشجویان گفت: امیدوارم دانشجویان عزیز، این تحول عظیم در مسیر زندگی خود را غنیمت شمرده و ضمن کسب علم و تخصص مفید در راستای ثروت آفرینی، همواره به ارزشهای اخلاقی و دینی پایبند باشند. بی شک تحصیل علم دانشجویان گرانقدر در یک دانشگاه علوم پزشکی به سبب ذات خدمتی که قرار است در آینده در اختیار انسان ها قرار دهند افتخار بزرگی است که امیدوارم در این راه پرافتخار با خلوص نیت گام بگذارید.

دکتر میرزایی بیان داشت: ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گفت: تعداددانشجویان جدیدالورود در نیمسال اول و دوم ۱۱۰نفر می باشند.

دکتر رحیمی معاون آموزشی دانشکده پزشکی ضمن معرفی دانشکده اظهار داشت : شما وارد محیط و فضای جدیدی شده اید که قطعاً با فضا و موقعیت قبلی که داشته اید بسیار متفاوت است و باید این موقعیت جدید را بشناسید و با علم ، تدبیر و اطلاع  وارد این فضا و محیط شوید.

وی به دانشجویان توصیه کرد که حداکثر بهره برداری را از تجارب و علم اساتید در مدت تحصیل داشته باشید .

معاون آموزشی در پایان به توضیح مقررات و مسائل آموزشی پرداخت.

کلید واژه ها: معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته پزشکی رئیس دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۸ )

نظر شما :