به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

سخنرانی دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران

در نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران صورت پذیرفت :
۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۲ کد : ۳۳۵۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۹۲
در نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با محور پژوهش و توسعه که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد سخنرانی نمود.
سخنرانی دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران

 

در نهمین کنگره  اپیدمیولوژی ایران دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  شاهرود با محور پژوهش و توسعه که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد سخنرانی نمود.

دکتر چمن گفت : این کنگره فرصتی خواهد بود تا با تبادل تجارب و نقطه نظرات متخصصان این حوزه در سطح کشور و منطقه تصویر روشن‌تری از این رشته ارائه داد و درنهایت نتایج آن در راستای ارتقا سلامت مردم و برنامه‌ریزی‌های حوزه سلامت اعمال شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و متخصص اپید میولوژی تصریح نمود:اپیدمیولوژی علم بررسی سلامت و بیماری در گروه‌ها و جمعیت‌های انسانی است و از آنجایی‌که دامنه فعالیت‌های اپیدمیولوژی به لحاظ محتوایی گسترده است می‌تواند رشته‌های مختلف تخصصی را در حوزه علوم پزشکی از این منظر موردتوجه قرار دهد، این علم می‌تواند پوشش کامل و بزرگی را درباره این مهم و زمینه مشارکت آن ایجاد کند.

گفتنی است در این کنگره که به میزبانی دانشکده بهداشت و ایمنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به مدت سه‌روزاز  ۳۰ مهر تا دوم آبان ماه در حال برگزاری است دکتر محمدحسن امامیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه  نیز هم حضور داشتند.


نظر شما :