با حضور وزیر بهداشت؛

۲ پروژه بهداشتی و درمانی درشهرستان شاهرود افتتاح می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به میامی و شاهرود سفر می‌کند، گفت: در این سفر دو طرح عمرانی حوزه بهداشت و درمان به بهره‌برداری می‌رسد
۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ کد : ۳۶۲۲ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۶۶
دکتررضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه سعید نمکی روز سه‌شنبه ۱۹ آذرماه سال جاری به شاهرودو میامی سفر می‌کند، ابراز داشت: در این سفر یک روزه دو طرح بهداشتی و درمانی شرق استان سمنان به بهره‌برداری خواهد رسید.
۲ پروژه بهداشتی و درمانی درشهرستان شاهرود افتتاح می‌شود

وی بابیان اینکه اولین مقصد دکتر نمکی میامی خواهد بود، افزود: در این سفر،دکتر نمکی از  شبکه بهداشت و مرکز جامع سلامت این شهرستان بازدید خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه بخش اورژانس ریفرال و ترومای مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام حسین (ع) شاهرود نیز افتتاح خواهد شد،بیان داشت: زیربنای این مجموعه شامل دو طبقه و در پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع با ۷۵ تخت ویژه است.

دکترچمن بابیان اینکه افتتاح مرکز جامع درمان ناباروری و آی وی اف مرکز آموزشی پژوهشی درمانی بهار شاهرود نیز از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت خواهد بود، تصریح کرد: این مجموعه سال ۹۵ کلید خورد و امسال در زیربنای ۹۶۵ متر مربع افتتاح می‌شود.

وی بابیان اینکه بازدید از بخش‌های بیمارستانی نیز در برنامه وزیر دیده‌ شده است، افزود: سخنرانی در جمع مردم و مسئولان پایان‌بخش برنامه‌های دکتر نمکی خواهد بود و در نهایت وی به تهران بازخواهد گشت.

 
 

کلید واژه ها: وزیر بهداشت شاهرود و میامی دکتر نمکی دکترچمن دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افتتاحیه


( ۱ )

نظر شما :