به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

دوره آموزشی پویش های اجتماعی و تدوین پیام در روابط عمومی برگزار شد

۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۶ کد : ۳۸۴۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۱۲
دوره آموزشی پویش های اجتماعی و تدوین پیام در روابط عمومی با تدریس دکتر جهانگیری مدیر مسئول خبرگزاری ایرنا استان سمنان و با حضور رابطین خبری روابط عمومی واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز دوشنبه دوم بهمن ماه در سالن دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه برگزار شد .
دوره آموزشی پویش های اجتماعی و تدوین پیام در روابط عمومی برگزار شد

محمدزمانی در حاشیه برگزاری کارگاه  یک روزه آموزش پویش های اجتماعی و تدوین پیام در روابط عمومی گفت : ارتباط ما با رابطین روابط عمومی بر مبنای تعاملات دوستانه است و در سایه این تعامل تلاش می کنیم جایگاه روابط عمومی دانشگاه را ارتقا دهیم. 

                                                                                                                                                                                    

مدیر روابط عمومی دانشگاه افزود: با توجه به فعالیت های متعدد و تنوع در سطح دانشگاه پوشش تمام اخبار و انعکاس آن مقدور نخواهد بود و همکاری رابطین خبری می تواند در این امر به تحقق اهداف عالیه دانشگاه کمک شایانی بنماید.

وی اظهار داشت: : سرفصل اصلی کار همکاران در روابط عمومی این است فعالیت ها و اخبار واحدهای تابعه را به موقع و بصورت کامل انعکاس بدهند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه افزود:جامعه باید از اقدامات و عملکرد و خدمات دانشگاه ،بیمارستان ها ،مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس ۱۱۵ با خبر بوده و این موضوع لازمه اش ارتباط  تنگاتنگ بین عوامل داخلی است که باید با برنامه ریزی دقیق و اعلام آنها به مخاطبین حوزه بهداشت و درمان پیش برویم .

محمد زمانی تصریح کرد :ما به جهت تنوع فعالیت ها و خدمات خاص و متمایز باید بیشتر تلاش کنیم تا این خدمات را به مردم بشناسانیم و اعتماد آنها را به حوزه بهداشت و درمان جلب نماییم .

مدیر روابط عمومی دانشگاه بیان داشت:رابطین خبری روابط عمومی علاوه بر علاقه داشتن و فعال بودن باید خلاقیت و نوآوری در تهیه اخبار و انعکاس داشته باشند ویکی از معیارهای اصلی ارزیابی رابطین تهیه ،گرد آوری و ارسال اخبار بویژه اخبار کیفی از حوزه های دانشگاه است.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه با تاکید به برقراری ارتباط صحیح و روان و منطقی بین صف و ستاد که وظیفه اصلی رابطین است گفت:جسارت و جدیت در کار –کسب تخصص لازم - روابط عمومی بالایی –شناخت کامل از رخدادها و نتایج اطراف خود و خلاقیت و نوع آوری را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

کلید واژه ها: پویش های اجتماعی و تدوین پیام در روابط عمومی دوره آموزشی رابطین خبری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


نظر شما :