به مناسبت هفته دفاع مقدس

افتتاح وبهره برداری زمین های تنیس روباز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۰۱ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۲ کد : ۴۳۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۶۷۳
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آیین افتتاحیه وبهره بهره داری از زمین های تنیس روباز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز جمعه ۳۱ شهریورماه همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس با حضور دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه ، معاونین ، اعضای هیات رییسه دانشگاه،جمعی از مسئولین ورزشکاران این شهرستان برگزارگردید
افتتاح وبهره برداری زمین های تنیس روباز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر سیدعباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  ضمن اشاره به هفته دفاع مقدس و تجلیل از دلاوری های شهداء، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و خانواده های آنان گفت: ارتقای سلامت جامعه که از اهداف اصلی نظام سلامت و دانشگاههای علوم پزشکی  محسوب می گردد در گرو آموزش ، مشارکت، تامین اعتبارات و منابع موردنیاز و تامین زیرساخت های ارتقای سلامت و بهبود سبک زندگی می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بیان داشت: توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد دسترسی و فراهم سازی امکان استفاده افراد مختلف از این فضاها در راستای تحقق شعار انسان سالم محور توسعه پایدار صورت می پذیرد.
دکتر موسوی  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نام ویاد شهیدان گرانقدر دفاع مقدس نکته قابل ذکر توجه فرماندهان و رزمندگان اسلام به امر ورزش وآمادگی جسمانی بود.
وی افزود :پیاده روی های ۲۰ تا ۵۰ کیلومتر همراه با تجهیزات و ملزوماتی که رزمندگان عزیز به همراه داشتند آنها را آماده مواجه با شرایط دشوار جنگ و انجام عملیات رزمی برعلیه دشمن متجاوز نموده بود.
رییس دانشگاه گفت :آماده سازی و تجهیز این دو زمین تنیس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال انجام شده است که این مبالغ علاوه بر قیمت زمین و فضای جانبی آن می باشدو در اینجا از همه دست اندرکاران و همکاران محترم خودم در دانشگاه بویژه معاونت های دانشجویی و فرهنگی، معاونت توسعه و معاونت بهداشتی و نیز پیمانکارمحترم تشکر می کنم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت این مجموعه حاصل طراحی و برنامه ریزی و اجرای مصوبات شورای عالی دانشگاه است که خوشبختانه نتیجه تصمیم گیری و مصوبات آن شورا را امروز در این زمین ها مشاهده می کنیم ولذا تجربه شورای عالی ورزش تجربه موفق و قابل ارایه به سایر دانشگاهها و سازمانها خواهد بود.
وی با تاکیدبه این مطلب که درکنار این امکانات البته آموزش به مردم و ایجاد انگیزه جهت پرداختن به امر ورزش و تحرک جسمانی لازم است.
دکتر موسوی در پایان افزود: همچنانکه شاخص ها و آمارها نشان می دهد ما در حوزه بیماریهای غیر واگیر و نیر چاقی و اضافه وزن وضعیت نگران کننده ای داریم که باید تلاش بیشتری نماییم

کلید واژه ها: هفته دفاع مقدس افتتاحیه زمین های تنیس روباز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۵ )

نظر شما :