به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور معاون کل وزیر بهداشت

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۸ کد : ۴۳۸۴ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۸۹
جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود عصر روز پنجشنبه مورخه ۱۸ اردیبهشت سال جاری با حضور آقای دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور معاون کل وزیر بهداشت

 در این نشست پس از ارائه گزارش تحلیلی از اقدامات و روند همه گیری در حوزه تحت پوشش این دانشگاه، آقای دکتر حریرچی با اشاره به اینکه به هر تقدیر این منطقه از کانون های اولیه با میزان ابتلای بالای کشور بود که با مدیریت عالی آقای دکتر رضا چمن و توانمندی علمی و اجرایی قابل تقدیر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود توانستند که از مرحله بحران عبور کنند و اکنون در شرایط شیب نزولی و مرحله تثبیت قرار دارند.

ایشان افزودند که؛ ابتکارات و توفیقات ارزشمند این دانشگاه در مدیریت این همه گیری باید مستند سازی و برای مقابله با بحران های مشابه در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

آقای دکتر حریرچی در پایان این نشست تاکید نمودند که همچنان در جامعه باید حساسیت ها را حفظ کرد و مراقب باشیم که عادی سازی شرایط موجب غفلت مردم از رعایت اصول پیشگیری نگردد.

در این جلسه علاوه بر اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود نیز حضور داشتند.

 


( ۵ )

نظر شما :