به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

دیدار آقای دکتر فاتح رئیس دانشگاه صنعتی با آقای دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۷ کد : ۴۴۲۱ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۷۹
هیات رئیسه دانشگاه صنعتی با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با اقدامات و خدمات پیشگیرانه و مبارزه با بیماری کرونا دیدار و گفتگو کردند.
دیدار آقای دکتر فاتح رئیس دانشگاه صنعتی با آقای دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: در ابتدای این دیدار دکتر فاتح با آرزوی قبولی طاعات و دعای خیر ابراز کرد: در ماه های گذشته، شاهد فداکاری و جانفشانی بی بدیل آقای دکتر چمن و همکاران ایشان برای مقابله با بیماری کرونا، درمان و نجات هموطنان عزیز بوده ایم. این صحنه های ایثار و تلاش، خاطرات فداکاری های دوران دفاع مقدس را در یادها زنده نمود.

وی خاطر نشان کرد: قطعا خداوند متعال اجر و پاداش این ایثار و فداکاری را برای عزیزان عرصه بهداشت و درمان منظور خواهد نمود.

در ادامه این دیدار نیز دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت: رویکرد آکادمیک و علمی توام با همراهی و حمایت بی دریغ آقای دکتر فاتح و همکارانشان در راه خدمت به مردم در امر مبارزه با بیماری کرونا، به ما دلگرمی و انگیزه مضاعفی بخشید.

دکتر رضا چمن افزود: خوشبختانه مردم، مسئولان و دانشگاهیان به دانشگاه علوم پزشکی در خط مقدم مبارزه با کرونا اعتماد دارند و همین امر بالاترین سرمایه معنوی برای ما در عرصه بهداشت و درمان است.

وی در ادامه در تحلیل روند ابتلا به کرونا ویروس در شرق استان، تأکید کرد: منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی، مراودات اجتماعی و واقع‌شدن در مسیر ترانزیتی و پر تردد و از طرفی همجواری و ارتباط با کانون‌های اولیه با همه‌گیری بالا همچون قم، تهران، مازندران و گلستان با میزان بروز بسیار بالای بیماری در کشور روبرو بوده است.

دکتر چمن گفت: این دانشگاه با تمهیدات جامع و گسترده، تلاش طاقت‌فرسای همکاران و مشارکت بی‌دریغ آحاد مردم و سازمان های مردم نهاد و مسئولان منطقه توانست جلوی شتاب فزاینده آن را بگیرد و اجازه ندهد که آن روند صعودی نگران‌کننده ادامه پیدا کند و اینک شاهد بهبود اوضاع و شیب نزولی ابتلا در شرق استان هستیم و آرامش به جامعه بازگردانده شده است.

وی عملکرد سایر کارگروه‌ها در ستاد مقابله با کرونا در شهرستان‌های شاهرود و میامی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: بطور کلی انسجام سیاسی و وحدت رویه در استان سمنان بسیار عالی و در اجرای راهبردهای تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مدیریت بحران کرونا مؤثر واقع‌شده است.

در پایان این دیدار آقای دکتر فاتح به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شاهرود به پاس خدمات ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی ، یک جلد کلام الله مجید، لوح سپاس و سبد گل به آقای دکتر رضا چمن اهدا نمودند.

 


( ۶ )

نظر شما :