به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

کسب مقام سوم واحد مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

افتخار آفرینی مددکار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
۰۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۳ کد : ۴۵۶۲ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۰۷
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، خانم صدیقه جهادی مددکار اجتماعی دانشگاه، رتبه سوم مددکار اجتماعی را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را کسب نمود.
کسب مقام سوم واحد مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

آقای دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه نیز، طی مراسمی از تلاش ها و اقدامات و همراهی مددکاری اجتماعی مراکز درمانی دانشگاه در مسیر توسعه سلامت اجتماعی و ارتقای خدمات مددکاری در نظام سلامت به سبب کسب رتبه سوم در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با اهدای لوحی از زحمات بی شائبه و ارزشمند ایشان به عنوان مسئول مددکاری دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و برای ایشان آرزوی موفققیت و بهروزی را از درگاه ایزد منان مسئلت نمود.

متن لوح تقدیر  بدین شرح می باشد

سرکار خانم صدیقه جهادی

مسئول محترم واحد مددکاری بیمارستان امام حسین(ع)

گام نهادن در راه تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه نیازمند عزمی راسخ و تعهدی هدفمند است و عشق و علاقه به مردم و دل سپردن به اعتلای نظام سلامت کشورمان رمز گام‎های استوار در این مسیر است. کسب رتبه سوم واحد مددکاری در بین دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور نشانه همت والای شما در جهت پاسخگویی به نیازهای مردم و نقش آفرینی ارزشمندتان در عرصه خدمت به نیازمندان است. بدینوسیله از زحماتتان تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم با همکاری و تلاش در کنار سایر همکاران و تلاشگران حوزه سلامت و درسایه پروردگار متعال موفق و موید باشید.

دکتر رضا چمن

            رییس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود

 

 


( ۴ )

نظر شما :