به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آیین پاسداشت تلاش های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مقابله همه گیری کرونا ویروس

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۶ کد : ۴۵۹۱ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۰۹
با همت و تدبیر دکتر خانی نماینده محترم مردم بصیر شهرستان های شاهرود و میامی آیین تجلیل از زحمات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مقابله با بیماری کرونا ویروس در سالن پورسینای دانشگاه برگزار گردید.
آیین پاسداشت تلاش های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مقابله همه گیری کرونا ویروس

در این آیین دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه ضمن ابراز خیر مقدم و قدردانی از حمایت های آقای دکتر خانی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، گزارش جامعی از عملکرد دانشگاه ارائه نمودند و مروری بر وضعیت همه گیری بیماری کرونا ویروس در حوزه تحت پوشش دانشگاه داشتند و مهمترین انتظار جامعه دانشگاهی را از مجلس و دولت، حمایت از دانشگاه مقتدر و مستقل به تمام و کمال برشمردند و افزودند اهم توفیقات و دستاوردهای این دانشگاه حاصل برخورداری از چنین جایگاهی است.

دکتر علی اصغر خانی در این مراسم اظهار داشتند: مجموعه بهداشت و درمان برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حوزه انتخابیه شاهرود و میامی عزت و افتخار خلق کردند و ما قدردان تلاشهای شایسته تحسین ریاست محترم دانشگاه و مجموعه همکاران در کلیه واحدها و سطوح مختلف محیطی و ستادی هستیم. ایشان همچنین تبعیت از استراتژی ها، رهنمودها و پروتکل های دانشگاه علوم پزشکی در جهت حفظ سلامت را مورد توصیه مؤکد قرار دادند.

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان این مراسم آقای دکتر خانی با اهدای لوح تقدیر به رئیس محترم دانشگاه از تلاش ها و زحمات همه مدافعان سلامت در شهرستان شاهرود و میامی قدردانی نمودند.

 


نظر شما :