به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

دیدارسرپرست دانشگاه با امام جمعه شاهرود

۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۴ کد : ۴۸۰ اخبار و رویدادها اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۹۵۷
دکتر چمن سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود به اتفاق هیأت رئیسه دانشگاه با حجت الاسلام و المسلمین حاج عباس امینی امام جمعه شاهرود دیدار و گفت‌وگو نمود.
دیدارسرپرست دانشگاه با امام جمعه شاهرود

  دکترچمن دراین دیداربا تقدیر از حمایت و همراهی امام جمعه شاهرود از برنامه های توسعه و پیشرفت دانشگاه بیان داشت :خوشبختانه در سالهای اخیر با اجرای سیاستهای کلی ابلاغی توسط مقام معظم رهبری در حوزه سلامت و حمایت و تامین منابع توسط دولت محترم و همراهی امام جمعه و مسئولین محترم شاهد توفیقات و دستاوردهای ارزنده ای در نظام سلامت به ویژه در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بوده ایم که تاثیر آن را در افزایش میزان رضایت مردم از خدمات سلامت می توان مشاهده نمود.

در این دیدارحجت‌الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شاهرود ضمن آرزوی توفیق برای دکترچمن اظهار داشت: تلاش، پشتکار و اتحاد و همدلی از م‍ؤلفه‌های رشد و زمینه ساز تحول و پیشرفت می باشد.

و ما برای پایداری هر چه بیشتر وارتقاء دانشگاه علوم پزشکی می بایست علاوه بر توسعه وضعیت موجود با بهره گیری از ظرفیت این دانشگاه اهداف ملی و بین المللی را در کنار تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای خود تعریف کنیم.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درسال های اخیر پیشرفت های بسیارخوبی در بعد سخت افزاری و نرم افزاری داشته است و خوشبختانه همچنان که اشاره شد میزان رضایت مردم از خدمات درمانی در سالهای اخیر افزایش داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین امینی با اشاره به اسقلال دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت : درسالهای قبل انجام برخی از کارها یک آرزو بود اما امروز این آرزو ها محقق شده است و البته این قابلیت وجود دارد که آرزوی های امروزدر سایه تلاش و پیگیری درسالهای آتی محقق گردد.

کلید واژه ها: دکتر چمن امام جمعه شاهرود دیدار


نظر شما :